Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na kazdej stronie ambasady pisze ze konsul nie ma prawa odmowicz powodu ze są dwie petycje zatwierdzone, i nawet dowiadywal sie mąż dzwoniąc do NVC wiec napewno z tego powodu nie odmowi, na stronie ambasady pisze ze rozmowa z konsulem to tylko formalność musi sprawdzic czy mam wporzadku dokument, badania itp. I każdy ma prawo sobie wybrać jaką drogą chce iść czy I-130 czy K-3/K-4 wiec mam tylko nadzieje ze wypadne dobrze na rozmowie. Czy ktoś z was orientuje sie jakiepodchwytliwe pytania może zadać mi konsul? Bo wiem ze zadaje ale nie mam pojecia jakie to są pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje !!!! moge spytac Cie ile czekalals na I 130 approveved z imigration i na case nr ? Czy ten approved przychodzi poczta i z nr sprawy czy trzeba ten nr samemu zdobyc dzwoniac do NVC , pod wyzej wymieniony numer .....pytam w imieniu siostry , ktorej maz obywatel Us zlozyl na nia petycje 10 listopada 2012 i do tej pory cisza .......to juz prawie 3 miesiace....czytalam wyzej ze ok mieisca trwa takei zatwierdzenie ? .......czy powinni zadzwonic i to sprawdzic , czy dalej cierpliwie czekac ? dziekuje z gory za odp .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam wizę k3 k4. do mnie numer ten zaczynający się na msc dostałam nie pamiętam po ilu ale jakoś prawie na początku ale to mąż dostał w stanach. a numer wrw dostałam teraz jakoś dwa miesiące temu. na wszystko od samego początku czekałam by dz dnia dzisiejszego równy rok bez dwóch tygodni. bałam się ze mój mąż nie wykaże zdolności finansowej bo za krótko pracuje w stanach jak rozmawiałam z kariną ale nawet nie pytał go o historię finansową choć wszystko miałam naszykowane w razie gdyby jednak chciał. powiedzieli mi ze dziecko dostanie paszport do roku czasu w stanach a u mnie wiadomo dłużej trochę ale będę miała przez ten czas zielona kasę.

karte przepraszam za błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zatwierdzenie i130 tak jak i k3 k4 czekałam tylko samo. mąż obydwie złożył w marcu a approved dostałam w listopadzie jednej jak i drugiej. tylko ta przyspieszona była złożona w kwietniu. ale wylatuje na tej tymczasowej mimo ze tam więcej załatwiania ale wolę ja i dziecko być już z mężem tam niż tutaj sama a dziecko wychowuje się bez ojca. a tak tam na miejscu będzie z tatą a ja z mężem. ja dzwoniłam do ambasady w warszawie co jakiś czas ale oni nic nie powiedza bo nie wiedzą. a do nvc mąż dzwonił teraz za moja namową i kariny ale też tylko raz. ale oni to tak odpowiadają na pytania ze masakra. więc nie wiem co ci doradzić. bo każdy twierdził tutaj na forum ze nie dostanę tej wizy tymczasowej a jednak dostałam. ja nie mam żalu o to choć trochę podłamały mnie nie które wpiy jak ktoś pisał czasem ze jest pewien w stu procentach ze nie dostanę a ja nie wiedząc jak jest zamiast słuchać męża i teściów słuchać opowieści innych i się na darmo denerwowałam. teraz żałuję trochę ze zaczęłam od forum bo zamiast spokojnie czekać na wizę ja przez form więcej nerwów straciłam. ja wiem wszyscy chcą tutaj pomoc ale czasem swoją pewnością siebie mimo ze z czasem okazuje się inaczej można kogoś podłamać do szczetnie. bo teraz po sobie widzę ze każda sprawa jest inna choć dla kogoś może i podobna ale mimo wszystko inna. więc gdybym słuchała męża a nie latała po sieci to bym nie straciła tyle nerwów co przez to forum. ale dzięki wam za wszystkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...