Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To mi przypomnialo, ze my z mezem (wtedy narzeczonym ) dostalismy propozycje wystapienia w tym programie. Odmowilam, bo taka "slawa" nie byla nam potrzebna no i slub bralismy pare dni po moim przylocie do Stanow. Pary z programu chyba musza odczekac te 90 dni czy cos. :P Sprawdzalam wtedy osobe, ktora wyslala mi wiadomosc i wszystko wygladalo legit. Pary do programu wylapuja z VJ, najwyrazniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomnialo, ze my z mezem (wtedy narzeczonym ) dostalismy propozycje wystapienia w tym programie. Odmowilam, bo taka "slawa" nie byla nam potrzebna no i slub bralismy pare dni po moim przylocie do Stanow. Pary z programu chyba musza odczekac te 90 dni czy cos. :P Sprawdzalam wtedy osobe, ktora wyslala mi wiadomosc i wszystko wygladalo legit. Pary do programu wylapuja z VJ, najwyrazniej.

Pewnie i tak by Cie nie wzieli - za malo "drama" ;-) Normalne pary nie maja szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie gdzies obejrzec online??

Legalnie chyba musisz być zweryfikowana, że masz TLC. Nie chcę sugerować jak obejść system, ale jakby Ci się omsknela ręka na klawiaturze i przypadkiem w Google wpisalo watch 90 day fiancé online...

Pary z programu chyba musza odczekac te 90 dni czy cos. :P

E tam... by się wstawilo na koniec. Od czego jest montaż. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wlasnie na tlc chyba powtórkę, pokazują wlasnie co dzieje sie u uczestników poprzednich edycji. Nie oglądałam tego wczesniej, jedynie śledziłam losy Mohammeda i Danielle. Wyglada na to ze on przeprowadził sie na Florydę z nowa kobieta a ona chce go podać o marriage fraud. Ponoć wyprowadził sie z Ohio bez słowa. O 9 ma byc odcinek z nowej edycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...