Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie sie zastanawialam,jak to wyglada z legalnego punktu widzenia. Na zdrowy rozum, jesli przyjechal na k1 i dzieki temu dostal gc, to gdy malzenstwo zostanie anulowane, chyba nie powinien miec mozliwosci kontynuowania GC. Aee ja nie mam wiedzy w tej dziedzinie, wiec jestem ciakawa jak to wszystko sie rozegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzęsie portkami, bo jesli Daniela dostanie unieważnienie to on bedzie musiał sie pakować i wracać. Ciekawe jak to wszystko sie rozegra...

Nadrobilem zaległości. On to dobrze podsumował: albo coś z nim nie tak albo same wariatki przyciąga.

Jak było widać w zapowiedzi, rura mu zmieknie i do Daniele będzie chciał wrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generally, you may apply to remove your conditions on permanent residence if you:

[...]

Entered into a marriage in good faith, but the marriage ended through divorce or annulment;

https://www.uscis.gov/green-card/after-green-card-granted/conditional-permanent-residence/remove-conditions-permanent-residence-based-marriage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam ostatnio wywiad z Danielle dosc świeży (nakrecony po emisji programu) gdzie mówiła ze mohammed mieszka w miami i ona nie ma z nim zadnego kontaktu, wie tylko ze mieszka w wynajętym apartamencie ale nie wie czy i z kim i co robi, czym sie zajmuje. Powiedziała tez ze jego GC wygasa jakos niedługo i bedzie musiał udowodnić prawdziwość małżeństwa a ona mu nie zamierza w tym pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
2 godziny temu, Dragony napisał:

Normalnie robie popcorn :D Z sezonu na sezon większa drama 

Anfisa i Jorge chyba przebijają nawet Danielle i Mohammeda. Az przykro patrzeć. Ktoś powinien ratować tego faceta.

Mam wrażenie że z sezonu na sezon wybierają coraz głupszych ludzi. 

Ja w niedzielę o 20 wyłączam telefon, przygotowuję jedzenie, włączam Twitter i na 3 godziny znikam z powierzchni ziemi. Sezon się już kończy niestety ale czegoś takiego dawno w TV nie widziałem. W następnym sezonie już nie wiem co będą musieli pokazać, żeby to przebić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...