Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja musze nadrobic zaległości, ale jak zobaczyłam ostatnio, jak Rosjanka centralnie kolesiowi powiedziała, ze jest z nim dla pieniedzy i gdyby ich nie miał to by nie byli teraz razem, to mi ręce opadły. W tym momencie to on juz jest sobie samemu winien. Ani to ładne, ani mądre a ten sie uczepił jak mucha .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jako przyklad, bo nie da sie opisac tego co sie dzieje w jednym poscie: Rosjanka wydrapala na drzwiach samochodu kolesiowi: idiota. Mohammed z poprzedniego sezonu uciekl do Miami przed Danielle, ktora go tam scigala. Skonczylo sie na wezwaniu policji. W programie typu reunion powiedzial, ze Danielle smierdzi i na niego nasikala, oraz ze go zamykala w pokoju i krzyczala: I want my sex!

 

Ukrainka bierze slub z trzykrotnym rozwodnikiem, wprost powiedziala, ze go nie kocha ale obydwoje przyznali, ze to nie jest najwazniejsze. :|

 

22-latka z Florydy mieszkajaca u matka i kilkurocznym dzieckiem chce sprowadzic Marokanczyka. Generalnie caly sezon byl o jej pobycie w Maroku. Poniewaz panna operuje w wadze ciezkiej i mentalnie jest na poziomie otwieracza do konserw dochodzi ciagle do awantur. Po przylocie do USA idzie do prawnika, zeby sie dowiedziec co potrzeba do K1. Prawnik chyba powstrzymywal smiech, bo zwiazek jest dosc kuriozalny. Wszystko sie rozbilo o jej dochodu a raczej jego brak... Dziewczyna pracuje jako "barsita". :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...