Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 minut temu, ilon napisał:

Taa, na urlopie :D Siedze w robocie, ale wiesz, bardzo czesto jak cos puszcze do drukarki to zanim sie wydrukuje to ja juz cale forum przeczytam :D

Popatrz na kable, może ktorys przycisniety krzesłem ze tak długo idzie komenda z kompa na drukarke. Ostatnio jeden z naszych pracowników pracowal pneumatyczna wiertarka, skrecal nia takie wieszaki z drutu. W pewnym momencie zalegla cisza. Pytam co się stało na co on zameldowal ze się chyba popsula. Gdy podszedłem do niego okazało się ze postawil krzesło na przewodzie ze sprężonym powietrzem i z powodu popsutej wiertarki przeszedł na RĘCZNE skrecanie drutu. Amerykanie sa boscy czasem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, ja wystawiam duzo faktur, a niektore z nich maja bardzoo duzo stron. Ale to racja, Amerykanie i ich podejsie czasem do niektorych rzeczy mnie rozwala. Raz mi nie dzialalo cos w systemie, informatyk stwierdzil, ze to przez to, ze mam na komputerze zainstalowanego painta. Odinstalowal painta, ale oczywiscie problem jak byl, tak dalej jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...