Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu rozmawialiśmy tu o kradziezach katalizatorów. Chociaż wtedy uznaliśmy że moje auto jest w miarę bezpieczne okazuje się być wysoko w zlodziejskim rankingu.  Oto artykuł na ten temat.

 

https://www.kbb.com/car-news/report-catalytic-converter-thieves-target-these-10-vehicles-most/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, katlia said:

Strzelanina w Denver to w pobliskim liceum gdzie moja corka uczyla sie :( Zyjemy w chorym kraju. Mam tak dosyc tych codziennych tragedii. 

Niestety, taka jest rzeczywistość w tym kraju. Uczę w podstawówce i mam opracowany w głowie szczegółowy plan, co zrobić ze sobą, gdzie ukryć dzieci i czego użyć jako broni w razie wtargnięcia do szkoły napastnika z bronią. To straszne, że w ogóle muszę myśleć o takich rzeczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, margherita_s said:

Niestety, taka jest rzeczywistość w tym kraju. Uczę w podstawówce i mam opracowany w głowie szczegółowy plan, co zrobić ze sobą, gdzie ukryć dzieci i czego użyć jako broni w razie wtargnięcia do szkoły napastnika z bronią. To straszne, że w ogóle muszę myśleć o takich rzeczach. 

Straszne. Sciskam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, katlia napisał:

Znalezli wczoraj po poludniu. Chlopak popelnil samobojstwo.

Dltego pisze ze znalezli a nie ze zlapali.  ;)

 

Z innej manki: podgladam mecz naszych kopaczy noznych w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy. 3:0. Dla Czechow! I mecz jeszcze trwa....

Nawet zagraniczny trener nie daje rady z tymi pozerami.   :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, andyopole said:

Z innej manki: podgladam mecz naszych kopaczy noznych w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy. 3:0. Dla Czechow! I mecz jeszcze trwa....

Nawet zagraniczny trener nie daje rady z tymi pozerami.   :(

Trafiliśmy bardzo nieszczęśliwie na bardzo silną grupę eliminacyjną: Czechy, Albania, Wyspy Owcze, Mołdawia to jednak światowy futbol na najwyższym poziomie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...