Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Roelka v.2 said:

U nas jest wyjatkowo zimno. Minus 10. Szkoda tylko ze Święta nie byly biale...

 

Jakby ktoś nie slyszal, w Nashville wybuchła bomba. Od rana nie dzialaja telefony/Internet  bo bomba wybuchla w pobliżu budynku at&t. Siec at&t padla chyba w polowie stanu. Masakra. Tyle dobrze ze poki co nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. 

Drugi dzien bez telefonów (nie tylko att padlo. 911 tez nie dziala) i do tego wlasnie padly atm-y i obsluga kart w niektórych  sklepach. Jedna (srednia) bomba i tyle zamieszania. Teraz wyobrazmy sobie ze bomba wybucha w każdym wiekszym miescie w strategicznych miejsach. Att i tym podobne najwidoczniej nie maja zadnego planu B. 

Edytowane przez Roelka v.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Jackie said:

 

My na bieżąco, teraz dowiedziałam się że podejrzewają że to był suicide bomber https://www.cnn.com/2020/12/26/us/nashville-tn-explosion/index.html

:( 

Eh... tyle chociaz ze samobójca ostrzegł okolice przed zdetonowaniem bomby. Ciekawa jestem tylko czy celowo wybral lokacje... czy wiedzial ze wybuch paraliżuje sieci komunikacyjne. Sieci telefoniczne wciaz sie nie pozbieraly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/25/2020 at 11:02 PM, Roelka v.2 said:

Jakby ktoś nie slyszal, w Nashville wybuchła bomba. Od rana nie dzialaja telefony/Internet  bo bomba wybuchla w pobliżu budynku at&t. Siec at&t padla chyba w polowie stanu. Masakra. Tyle dobrze ze poki co nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. 

Wlasnie sobie zdalam sprawe ze zyje "under the rock" Autentycznie przez ostatnie kilka tygodni nie wlaczylam tv i nie mialam za bardzo czasu zeby nawet sprawdzic news app na tel. 

Musze sie ogarnac bo nie wiem zupelnie co sie dzieje na swiecie :huh:

 

On 12/26/2020 at 10:53 PM, ilon said:

Kochani ja jak zwykle spozniona, ale mam nadzieje ze wszyscy mieliscie cudowne swieta! Betinka i Badik zapozowali zaraz przed otwarciem prezentow - Mikolaj w tym roku bardzo mnie pozytywnie zaskoczyl :)

0C2760A7-7A04-4924-9DA4-848974C4AEAE.jpeg

Psiaczki cudowne, ale jakie ty kochana masz piekne, duze okna! 

W czewcu wpadam w odwiedziny!

Edytowane przez agatenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, agatenka said:

Psiaczki cudowne, ale jakie ty kochana masz piekne, duze okna! 

W czewcu wpadam w odwiedziny!

Aaa dziekuje! Okna duze, mieszkanie zdecydowanie za male, ale najprawdopodobniej we wrzesniu bedzie przeprowadzka. Przyjezdzacie na wycieczke? Chetnie sie spotkam gdziekolwiek chyba, ze do czerwca rozwale albo sprzedam auto :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wybralem sie na pierwsze od miesiaca zakupy. Podparlem sie wózkiem i wio pomiedzy regalami. 

Główny powód był taki że mnie się flaczkow zachciało bo już od wielu od miesięcy nie robilem. Kupiłem wszystko co trzeba i od wczoraj pichcę. Wieczorem powinny być gotowe do doprawiania. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...