Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miala tyle wakacji to bralabym dzisiaj wolne, zeby uniknac wszystkich zwolennikow trumpa uczestniczacych w dzisiejszych “pokojowych protestach”. Wczoraj wieczorem nonstop helikoptery lataly mi nad mieszkaniem. Teraz akurat siedze w metrze i juz udalo mi sie natrafic na 2 grupki moze z okolo 100 osob na stacji ubranych w kolory flagi. Oczywiscie nikt z tlumu o masce jeszcze nie slyszal. Wszyscy wygladaja na mega zmotywowanych, az mi troche przykro ze moj poziom motywacji na dzisiaj jest na poziomie ujemnym :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

No i mamy pierwszego czarnoskorego senatora w historii GA :) No nie powiem jestem zaskoczona. Teraz Czekamy na wyniki Osoff-Perdue. Ciekawe.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tam chyba w ogole czarnoskorzy sa w przewadze wiec to chyba naturalny proces. Nie wszyscy jak widac zyja z rozbojow, kradziezy, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba w ogole czarnoskorzy sa w przewadze wiec to chyba naturalny proces. Nie wszyscy jak widac zyja z rozbojow, kradziezy, itp.

Nie wiem jak to wyglada demograficznie na terenie calej GA ale w mojej okolicy to prawda, jest o wiele wiecej czarnoskorych. No nie wszyscy zyja z rozbojow, itp ale czesc nadal tak wiec dobrze ze glos tych ludzi i jakas nadzieja bedzie teraz dla nich w senacie. Ze bedzie ktos kto zamiast walic statystykami pokaze inne spojrzenie na ten problem, wypowie na glos to co tych ludzi boli. Mam tylko nadzieje ze zostanie uslyszany i zrozumiany.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Joanna30 said:

No dobra, włączyłam CNN, ale nie spodziewałam się oglądać tego, co widzę. Normalnie jestem w szoku :blink:

Law and Order normalnie.  Gdyby to protestowalo BLM to juz dawno by do nich strzelano. Tak sie koncza (na szczescie) rzady faszysty.

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrajni fanatycy Trumpa po raz kolejny pokazuja swoje prawdziwe oblicze. Tacy "prawdziwi" Amerykanie - zwolennicy wolnosci, praw, i konstytucji - ktorzy ze wzgledu na niziutkie IQ i wypaczona moralnosc nie rozumieja ze protestuja przeciwko demokracji. Zal patrzec co sie dzieje z tym krajem.

edit: https://www.rollingstone.com/politics/politics-news/maga-protesters-storm-capitol-building-1110576/?fbclid=IwAR16-o9VCCaxnPrxOUrC8846Lwa8rcbD43tUiN06_zZd15GU7pdRz6pZl4A

A teraz pytanie dnia: Czy uwazacie ze Trump wyladuje w wiezieniu? Czy raczej uda mu sie "emigrowac" poza jurysdykcje USA?

Edytowane przez Roelka v.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...