Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, Jackie said:

Trzymaj się! Mam nadzieję że wszystko się rozejdzie po kościach i Gravy Seals wrócą do domu zamiast bawić się w obrońców Ameryki.

Dziekuje Jackie! Dzisiaj juz w miare cisza i spokoj. Wzielam dzisiaj rano metro juz normalnie, transfer mam akurat zaraz w downtown (ta sama stacja na ktorej WW1984 krecili - nie wiem czy ktos ogladal czy nie), ale ogolnie bez tlumow. U nas hotel byl przez te ostatnie kilka dni caly wyprzedany, glownie przez ludzi uczestniczacych w protestach wczorajszych, ale tez raczej bez jakiejs duzej dramy na szczescie. Ogolnie o wiele lepiej niz sie spodziewalismy tak szczerze mowiac. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałam drugą dawkę szczepionki i niestety wylądowałam na ostrym dyżurze. Jestem już w domu ale czuję się jakby mnie kot wypluł :( Nie miałam reakcji alergicznej, ale trzęsło mnie tak mocno że bidny mąż myślał że mam drgawki :D Ogólnie biorąc czuję się jakbym miała porządne przeziębienie. Koleżanki które dostały szczepionkę w tym samym czasie też czują się okropne, ale nie tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, katlia said:

To fakt. Znajomy profesor bada wlasnie Republikanow i extreme right i tez to mowil, twierdzi ze poziom radykalizowania jest wrecz zadziwiajacy. A grosby, ataki na Dem, na sedziow, na prawnikow, na aktywistow... ja bylam zwiazana ze sprawa sadowa przeciwko republikanskiej reprezentantki w moim stanie... ten znajomy serio obawial sie ze mi sie cos stanie. On twierdzi, ze USA przezywa okres wlasnej krystallnacht... i to jest czlowiek ktory to bada 30 lat, a przedtem badal ere McCarthy'ego, wiec cos wie na te tematy.  

To raczej jeszcze jest etap puczu monachijskiego niż nocy kryształowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Jackie said:

Wczoraj dostałam drugą dawkę szczepionki i niestety wylądowałam na ostrym dyżurze. Jestem już w domu ale czuję się jakby mnie kot wypluł :( Nie miałam reakcji alergicznej, ale trzęsło mnie tak mocno że bidny mąż myślał że mam drgawki :D Ogólnie biorąc czuję się jakbym miała porządne przeziębienie. Koleżanki które dostały szczepionkę w tym samym czasie też czują się okropne, ale nie tak jak ja.

Mam nadzieje, ze sie wkrotce poczujesz lepiej! Swoja droga - kto w takim razie pracuje jak wszystkie sie czujecie okropnie? Jezeli wszyscy w sluzbie zdrowia dostaja szczepionki w tym samym czasie i sie wszyscy tak beznadziejnie beda czuc to co sie stanie?

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mcpear said:

To raczej jeszcze jest etap puczu monachijskiego niż nocy kryształowej

Mozliwie... chociaz w centrum Denver od kilku miesiecy wszystkie rzadowe budynki sa zablokowane, okna zakryte, bo oczekuja atakow od prawicy i nocy krysztalowej, i to nie jednej... Wlasnie wrocilam z biblioteki ktora jest w samym centrum. Wyglada jak w przygotowaniu do wojny -- i tak wyglada mniej wiecej od wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...