Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Xarthisius napisał:

Znaja. Zawsze zamiast sie opierac na tvnach onetach itp lepiej sie udac do zrodel:

[1] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/testing-international-air-travelers.html

Jak zazdroszczę że ktoś ma w pracy więcej czasu niż ja... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

Jak zazdroszczę że ktoś ma w pracy więcej czasu niż ja... ;)

Ja sobie wypraszam takie insynuacje! Ze niby w pracy mam czas jakis artykulow szukac po internetach?! (Link nota bene @Roelka v.2 wrzucila) Ja sie zajmuje w pracy tylko powaznymi rzeczami! Np. przed chwila skonczylem boczek wedzic...boczuch.thumb.jpg.d4e3251411363b219f90762a5c29b569.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xarthisius napisał:

Ja sobie wypraszam takie insynuacje! Ze niby w pracy mam czas jakis artykulow szukac po internetach?! (Link nota bene @Roelka v.2 wrzucila) Ja sie zajmuje w pracy tylko powaznymi rzeczami! Np. przed chwila skonczylem boczek wedzic...boczuch.thumb.jpg.d4e3251411363b219f90762a5c29b569.jpg

W rzeczy samej! Boczek jest najważniejszy! Też muszę coś podwędzić bo w zamrażarce już niemal tylko szron i światło. :D

 

edit: muszę boczek pochwalić, ładny, nietlusty! Żeby taki znaleźć muszę nieraz cały regał przekopać. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pelasia napisał:

Ja zaszczepiona od dnia wczorajszego. Ramie mnie boli jakby ktos mnie pomylil z workiem do boksu. A dzis pół  dnia mi sie lozko marzylo, bo motywacji aby sie ruszac bylo malo. Dopiero jakos kolo 3pm drugi wiatr zlapalam. 

A Ty jakim trybem? Bez kolejki, aktorka, celebrytka?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tesciowa tez wczoraj sie zaszczepila Moderna, mowi ze czuje sie spoko, jest po 70 plus choroba autoimmunologiczna zwiazana z drogami oddechowymi a byla dzisiaj pol dnia w pracy a potem na zakupach. I jak wrocila mowi ze nie czuje sie ani troche zle. Mam nadzieje ze tak sie utrzyma juz u niej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam jak to w końcu jest, bo grzebię, czytam a i tak nie jestem pewna...

Mój chłop ma (za 3 misiące) 64 lata - czyli nie łapie się do tej rozszerzonej przez CDC grupy 65+. Ale za to ma cukrzycę i nadciśnienie i (jakby to ładnie ująć) drobniutki nie jest ;). Czy ta ostatnia zmiana CDC go obowiązuje (w ramach chorób towarzyszących) i już się może zapisywać, czy nie? Próbuję się zorientować na stronach NYDH (bo mieszka w NYC), ale tam w rożnych miejscach są podawane różne informacje. Oczywiście ja się tym bardziej przejmuję niż on, ale nie ukrywam, że lepiej bym spała (i nie umierała za każdym razem jak mi zakaszle podczas naszej rozmowy ;)) gdyby był juz zaszczepiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuza007 nie wiem jak w ny ale u nas to jest kompletny burdel z tymi szczepionkami i zapisywaniem. Mój szef był na telefonie non stop, wypełniał formularze, wnioski do 3 oddzielnych oddziałów medycznych. Mieli dzwonić nas umawiać, nie dzwonili, aż w końcu pewnego dnia zadzwonili wieczorem i kazali się stawić o 8 rano następnego dnia w wyznaczonym punkcie. Gdyby nie to, ze szef to uparciuch z natury to pewnie byśmy nadal czekali. Moi teściowe maja powyżej 75 lat i nadal maja problem z zapisaniem sie na szczepienie.   Totalna porażka organizacyjna w tej dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, pelasia said:

@Zuza007 nie wiem jak w ny ale u nas to jest kompletny burdel z tymi szczepionkami i zapisywaniem. Mój szef był na telefonie non stop, wypełniał formularze, wnioski do 3 oddzielnych oddziałów medycznych. Mieli dzwonić nas umawiać, nie dzwonili, aż w końcu pewnego dnia zadzwonili wieczorem i kazali się stawić o 8 rano następnego dnia w wyznaczonym punkcie. Gdyby nie to, ze szef to uparciuch z natury to pewnie byśmy nadal czekali. Moi teściowe maja powyżej 75 lat i nadal maja problem z zapisaniem sie na szczepienie.   Totalna porażka organizacyjna w tej dziedzinie. 

Fajnie masz, że Wam pracodawca załatwił. A wolno spytać w jakiej branży pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...