Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

30 minutes ago, mola said:

Jeśli nic się nie zmieni do kwietnia, planujemy być w okolicach Llano i Fredricksburga Tx. Just saying ;) 

To jest jakiś szansik - ja celowałem w Kerryville. Aczkolwiek ja zaraz po zaćmieniu muszę się zwijać na szybcika - moja córka MUSI być 9 kwietnia o 6:30PM w Orange County CA. Czyli będziemy jechać na dwóch kierowców z noclegiem na Rest Areach. To będzie moje trzecie pełne zaćmienie w życiu - już się jaram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mcpear napisał:

To jest jakiś szansik - ja celowałem w Kerryville. Aczkolwiek ja zaraz po zaćmieniu muszę się zwijać na szybcika - moja córka MUSI być 9 kwietnia o 6:30PM w Orange County CA. Czyli będziemy jechać na dwóch kierowców z noclegiem na Rest Areach. To będzie moje trzecie pełne zaćmienie w życiu - już się jaram

Kerryville zaraz obok Fredricksburga :) tez nasze trzecie zaćmienie. Jedno było z całkowitym zachmurzeniem - Szanghaj 2009. Mimo chmur i tak fajnie było zobaczyć jak w środku dnia miasto automatycznie się przełącza w tryb nocny. Jeśli z jakiegoś powodu nie wypali wyjazd do TX, gdzie umówieni jesteśmy ze znajomymi, to jedziemy do Shawnee National Forest, IL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Xarthisius napisał:

Pierwsze finalne frekwencje rzucili: @andyopole 189 / 209. Good job! https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/frekwencja/Koniec/gm/840

Tylko ja wiem ile poświęciłem energii namawiając ludzi do rejestracji i wczoraj wydzwaniajac i wyciągając zarejestrowanych z kanap aby przyszli oddać głos.

Symptomatyczne - ogromna ilość ludzi mlodych, od najmłodziej dziewczyny, która niedawno skończyła 18 lat, która dostała ode mnie róże do czterdziestokilkulatkow. Ja tu jestem zaledwie 15 rok ale był w Komisji kolega, który zna "wszystkich" a przyznał ze połowę z nich widział pierwszy raz. Byli nawet YouTuberzy z kanału Roadlife Stories, wstąpili po drodze aby oddać głos. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Z mojej komisji nie ma danych jeszcze ale trzeba było długo stać w kolejce by zagłosować wiec chyba była duza :)

i widzę ze frekwencja referendum słabiutka, odmawianie kart zadziałało jednak - naród się zmobilizował B)

Było sporo Komisji, które nie mogły sobie poradzić z prawidłowym wypełnieniem protokołów wyborczych, nie zgadzał się bilans arytmetyczny i Komisje w konsulatach odsyłały do poprawki. Myśmy mieli tylko dwa zwroty ale z powodów formalnych nie merytorycznych. Raz w protokole była niepełna data a drugi raz z powodu nieparafowanej przez naszą Komisje jednej ze stron protokołu. W każdym razie skończyliśmy nad ranem, o 6 am byłem w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...