Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, Xarthisius said:

Myślałam, ze będzie gorzej. Co prawda wygrał PIS ale opozycja razem do kupy ma więcej głosów. Za to Kanada mnie załamała... Ale odnoszę wrażenie, że tam same PiSowskie betony (oraz antyszczepionkowcy i zwolennicy . teorii spiskowych ;)). Wiem o czym mówię - moja mama mieszka w Toronto. Ciężko się z nią rozmawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mcpear napisał:

Jeśli się nie mylę to tam chyba nadaje Radio Maryja (albo nadawało przez długi czas) - to ma wpływ na myślenie populacji

Konsul generalny, ktory podpadl za (w skrocie) Radio Maryja na terenie Kanady zostal przez PiS w trybie naglym pozbawiony tej funkcji.

Poczytajcie tutaj szczegoly: https://natemat.pl/502637,konsul-rp-w-kanadzie-odwolany-poszlo-o-sprawdzanie-wroga-rydzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesci wyborcze: chyba juz ostatnie. Konsul z Los Angeles, ktory byl u nas jednym z czlonkow Komisji do konca nie zdradzil sie ze swoimi pogladami ale gdy glosowal to karte do referendum wzial, zapewne bal sie odmowic podejrzewajac ze jego przelozeni to sprawdza. Poza tym byl bardzo OK. Poczynajac od czynnej pomocy w ustawianiu stolow w piatek przed wyborami bo lokal musielismy sobie sami przygotowac. Pozniej byl pomocny przy rozwiazywaniu kilku  problemow prawnych. Na koniec aktywnie pomagal w liczeniu i sprzataniu lokalu wyborczego po pracy. Musielismy przywrocic wszystko do stanu uprzedniego chociaz wszyscy byli juz ledwo zywi.

 

edit: ciekawe czy @Joanna30 juz odespala czy tez akurat to w "jej" komisji bylo glosowanie do 3 rano?

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mcpear said:

Jeśli się nie mylę to tam chyba nadaje Radio Maryja (albo nadawało przez długi czas) - to ma wpływ na myślenie populacji

Radio Maryja nadaje wszędzie… to raz ;) 

A dwa… w Kanadzie ostatnimi czasy robi się specyficzny „klimat”, z różnych powodów… co też na pewno nakręca tam żyjących „prawdziwych” Polaków…

Ale to może przy innej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Tirowiec1312 said:

Ja sobie poprawiłem nastrój patrząc na wyniki z Korei Pd, Japonii i Chin.

Nastrój można sobie też poprawić patrząc na UK… Co prawda PKW dopiero zaakceptowała  20% bo jest jakaś padaka z wysłanymi już głosami…. ale 48% na KO, a następne PiS dopiero 13%…

Nawet jeśli się trochę zmieni to trudno uwierzyć, że to tylko 8 lat minęło gdy u nas dominował Kukiz, PiS i Korwin… a PO byla na miejscu czwartym… bo wydaje się ze to lata świetlne..

Aż normalnie pochwalę Brexit :P… bo albo wiekszość karków, łysych itp sama wyjechała… abo ich CASA-y… co ponoć kursowały regularnie… faktycznie wywiozły :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...