Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, andyopole napisał:

Obstawiam że takie dyscypliny gdzieś w PiSowskiej, patriotyczno kościołowej twierdzy się odbywaja. Rok Milosierdzia dawno juz minął, można się tłuc nawet na cmentarzach.

Mówimy o trzech największych cmentarzach w Krakowie .Nie wspominałem o charakterze politycznym bo on zdarzył się dopiero pod koniec jak wychodziłem z trzeciego cmentarza ( szczerze aż zawiedzony byłem tym ,że biją się o wszystko (majątki itd.)- słyszałem wszystko bardzo dobrze  bo darli się niemiłosiernie )  a aspektu politycznego brak :D ) i był on nudnym, pospolitym mordobiciem na gołe pięści  , w którym najpierw partnerki i dzieci próbowały rozdzielić bijące się strony :D . Potem włączyli się w rozdzielenie przechodnie. I muszę powiedzieć ,że wiem ,ze Was zaskoczę ale powtórzył się schemat zaobserwowany już wcześniej .Czyli paradoksalnie zaczął antyPisowiec  .Bo idą dwa goście w pewnym momencie jeden krzyczy Ty Pisiorze i startuje  z łapami  i zaczyna się kotłowano :D (może najlepsza obroną jest atak :D )  . Kłoci się to z stereotypem podawanym wszędzie ale to już kilka razy zauważyłem ,ze bardziej agresywna jest wbrew pozorom strona , która wykreowana jest jako ta ciągle atakowana .A jestem tego pewien bo akurat przechodziłem obok nich jak się ,,witali" i ledwo nie dostałem jednego z pierwszych ciosów :D .Może wcześniej go czymś sprowokował  .Nie mniej dla mnie pójście 1 listopada na  cmentarze nie ma nic wspólnego z zadumą i oddaniu czci zmarłym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, andyopole said:

Obstawiam że takie dyscypliny gdzieś w PiSowskiej, patriotyczno kościołowej twierdzy się odbywaja. Rok Milosierdzia dawno juz minął, można się tłuc nawet na cmentarzach.

Ja tu też jak mój imiennik wyżej wezmę w obronę „pisowską, patriotyczno-kościołową twierdzę”. Pierwszy raz od wielu wielu lat byłem pierwszego listopada na głębokim Wschodzie i wszystko było bardzo kulturalnie i spokojnie.

Co prawda u nas w obwodzie głosowało na PO 21 osób, zatem może akurat byli w domu i nie było się z kim bić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Black Friday to tradycyjnie juz rano do Walmarta po telewizor (zarcik taki).

Wlasnie wrocilem z PL wiec tam to black friday i "black weeks" (bo czemu nie - przeciez nie ma Thanksgiving) pelna para.

Jedna rzecz ktora zauwazylem ze w reklamach musza podawac najnizsza cene w ostatnich 30 dniach - wiec juz te lipne promocje ktore byly polska klasyka nie tak latwo im bedzie sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kzielu napisał:

wiec juz te lipne promocje ktore byly polska klasyka nie tak latwo im bedzie sprzedac.

Nie tylko polska ta klasyka. Sam kupilem (Home Depot} pralke z suszarka w "black wednesday" za naprawde dobra cene. W piatek ten zestaw byl "po swiatecznej obnizce" duzo drozszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sklepy w Polsce to już zakończyły Black week-ie. Ale znam jeden sklep to tak pokochał tą nazwę ( właścicielem jest fanatyk USA -kultury i życia w USA),że nie wiem kiedy u niego się kończą a kiedy zaczynają . Potrafi pod tym hasłem robić promocje w lipcu czy nawet marcu.  Jestem ciekaw czy faktycznie coś sprzedawcy akurat na ten dzień/ tydzień  przygotują bo na razie okropnie się to rozmywa. Śmiem nawet twierdzić ,ze najlepsze promocje już były a teraz mają tendencje zniżkową.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki wyborcze: miałem telefon z Konsulatu w LA. Z wyrzutem ze nie "scashowalem" jeszcze czeku z dieta za udział w Komisji Wyborczej. Chciałem powiedzieć,  że poleciałbym szybko gdyby kwota była choć czterocyfrowa alem się ugryzł w język. No i trzeba będzie podjechać do banku, obiecałem że w przyszłym tygodniu to zrobię.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

Ciekawostki wyborcze: miałem telefon z Konsulatu w LA. Z wyrzutem ze nie "scashowalem" jeszcze czeku z dieta za udział w Komisji Wyborczej. Chciałem powiedzieć,  że poleciałbym szybko gdyby kwota była choć czterocyfrowa alem się ugryzł w język. No i trzeba będzie podjechać do banku, obiecałem że w przyszłym tygodniu to zrobię.  :)

U nas jacyś ludzie przyszli po kasę i zdziwili się, że dostali tak mało, bo przecież oni się odwoływali, że za tyle godzin to za małe wynagrodzenie i oni chcą więcej :D

A czek scashuj, bo to zadania zlecone i oni się muszą z nich rozliczyć. Inaczej kasa idzie do depozytu i potem jest z nią zabawa ;)

Edytowane przez Joanna30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...