Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, katlia said:

Kurcze akurat na swieta... popros lekarza o Paxlovid... naprawde pomaga, zwlaszcza jezeli zle sie czujesz. Ja bylam tak serio chora, wysokie goraczki, dreszcze, straszny kaszel... dzien po rozpoczeciu Paxlovid czulam sie o wiele lepiej... trzy dni potem prawie zdrowa. 

Potwierdzam. Ja też miałem bardzo wysoką gorączkę w 2022 roku. Jak wziąłem Paxlovid praktycznie w ciągu 24 godzin poczułem znaczącą ulgę. Paxlovid ma sens tylko i wyłącznie w wczesnym etapie choroby.

Życzę dużo zdrowia. Na święta mam nadzieję, że będzie już wszystko po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, katlia napisał:

Kurcze akurat na swieta... popros lekarza o Paxlovid... naprawde pomaga, zwlaszcza jezeli zle sie czujesz. Ja bylam tak serio chora, wysokie goraczki, dreszcze, straszny kaszel... dzien po rozpoczeciu Paxlovid czulam sie o wiele lepiej... trzy dni potem prawie zdrowa. 

 

15 godzin temu, pelasia napisał:

@andyopoleOby bezsymptomowy ci sie trafił! Zdróweczka! 

 

9 godzin temu, mcpear napisał:

Potwierdzam. Ja też miałem bardzo wysoką gorączkę w 2022 roku. Jak wziąłem Paxlovid praktycznie w ciągu 24 godzin poczułem znaczącą ulgę. Paxlovid ma sens tylko i wyłącznie w wczesnym etapie choroby.

Życzę dużo zdrowia. Na święta mam nadzieję, że będzie już wszystko po wszystkim

Dzięki za wsparcie i dobre słowo. Nie jest najgorzej. Temperaturę mam falującą, 37+, parę razy tylko nieznacznie przekroczyła 38. Trochę kaszle ale kicham jak na wiwat! Smaku, węchu nie straciłem. Apetyt mam a przecież zwykła grypa czasem powoduje że nic się nie chce przełknąć. Poprosilem zeby mi kupili testy na Covid, kolega z pracy mieszka dwa bloki dalej to mi podrzuci. Też mam nadzieję że do świąt się wykuruję. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka @andyopole!

Ja też z gilem do pasa - ale robiłam test COMBO (COVID , dwie grypy i RSV - czy jakoś tak) i wyszedł negatywny. Czyli to zwykły, staromodny katar :P. Całe szczęście bo ja BN spędzam w NYC (lecę już w czwartek) i z katarem mogę polecieć z czystym sumieniem <_< (z COVID-em, albo grypą nie pchałabym się do samolotu, więc chyba bym się zapłakała będąc zmuszona odwołać/przełożyć wyjazd) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...