Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, katlia napisał:

Zycie jest za krotkie zeby czytac Dublina. Ja juz ignoruje jego wypociny smieszne, a z reszta TLDR

A ja myslalem, ze sobie do lunchu poczytam dyskusje, ale przez godzine temat zjechal na poziom Gazety Polskiej i Naszego Dziennika a to juz nie jest smieszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, motorolnik napisał:

Właśnie miałem się wcześniej dzisiaj pytać adminów o możliwość blokowania/ignorowania użytkowników. Podobno silnik tego forum tego nie oferuje?

Jest taka opcja. Uzywam do blokowania odliczaczy w watku loteryjnym. Jednak watek wyswietla sie jako nieprzeczytany nawet jak ignorowana osoba cos napisze. Posty osoby ignorowanej sa ukryte, ale jest informacja, ze taki post istnieje jak sie przeglada watek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/11/2016 o 00:24, katlia napisał:

Rowerem jezdza ci ktorzy nie musza zabierac dzieci do szkoly, robic zakupy, sa zdrowi i silni, mieszkaja stosunkowo blisko pracy, w pracy maja przebieralnie i prysznic, zyja w miejscu z przewaznie ladna pogoda, mieszkaja w plaskich miejscach, mieszkaja w miejscach gdzie sa bike paths, itp itp. Sredni pomysl na codzienny transport dla wiekszosci ludzi ;) 

Wyczuwam mocną dawkę sarkazmu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

Chyba Cie popierdolilo ze przeproszeniem z tym kazdym. Albo nie kazdy albo nie "normalny".

Gdzie jestes Jackie rozumem ze tego typu epitety sa tutaj legalne a zwrot ameba intelektualna za ktore wyslalas mi ostrzezenie juz nie.

To juz drugi raz gdy ktos bluzni w stosunku do mojej osoby i nie nie ponosi konsekwencji

Czekam na stanowisko moderacji... Jak jest ktore slowo jest bluznierstwem?

Pokaz nam jaka tendencyjna i stronnicza osoba jestes...

 

Kizielu rozumiem ze ten jezyk w stosunku do mnie to dzieki kulturalnemu ubogaceniu ktore nabyles w domu rodzinnym... Poprostu zal  ale gdy sie koncza argumenty to zaczynaja epitety...

Edytowane przez Dublin
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...