Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny psychiatra nam sie ujawnil

3 godziny temu, rzecze1 napisał:

Mam doroslego kolege z "ADHD".

Gratuluje...

Jakos nikt nie przedstawil zadnej opini z ktora mozna by dyskutowac jedyny argument to wyzwiska i obrazanie no ale przeciez to takie polskie szczegolnie na emigracji.

Odpuszczam sobie dalsza jalowa dyskusje w tym temacie...dalej w w/w zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/12/2016 o 20:20, agatenka napisał:

Żeby zmienić temat.. jeździcie może na desce/ nartach ? Może ktoś doradzić jakiś fajny ośrodek na wschodnim wybrzeżu?   Zastanawiam się nad  Killington, VT lub Mont Tremblant, Qc.  ale wszystkie inne sugestie mile widziane. Ten drugi wygląda chyba ciekawiej ale jest 200mil dalej, Był ktoś? Warto jechać te kilka godzin dalej?

Killington VT jest OK.  Zamiast jechac do Mont Tremblant ten czas mozna spedzic na stoku. Mont Tremblant przypomina troche Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KrysiaK napisał:

Killington VT jest OK.  Zamiast jechac do Mont Tremblant ten czas mozna spedzic na stoku. Mont Tremblant przypomina troche Europe.

Dzięki wielkie! Nigdy nie byłam w tamtych okolicach, więc jedziemy trochę w ciemno. Tremblant kusi mnie własnie tym europejskim stylem i na zdjęciach naprawdę wygląda bardzo fajnie.  Są jeszcze jakieś ośrodki godne uwagi, mogłabyś coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam, i jezdze na narach, w Colorado... moge udzielic sporo rad... a swoja droga, powinnam tez reklamowac Colorado bo snieg tu jest znacznie przyjemniejszy (nazywaja go "champagne powder") niz na wschodnim wybrzezu: lzejszy, bardziej suchy -- a stoki dluzsze i znacznie wyzej polozone. Mowi sie, ze jak sie jezdzilo na nartach na zachodzie USA (Colorado, Idaho, Utah, Wyoming) to sie juz nie chce jezdzic na wschodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...