Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Dublin napisał:

Gdzie jestes Jackie rozumem ze tego typu epitety sa tutaj legalne a zwrot ameba intelektualna za ktore wyslalas mi ostrzezenie juz nie.

 

Ostrzeżenie dostałeś za epitety którymi rzucałeś wcześniej. "Lesbą" możesz sobie w domu rzucać, a nie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dublin napisał:

Gdzie jestes Jackie rozumem ze tego typu epitety sa tutaj legalne a zwrot ameba intelektualna za ktore wyslalas mi ostrzezenie juz nie.

To juz drugi raz gdy ktos bluzni w stosunku do mojej osoby i nie nie ponosi konsekwencji

Czekam na stanowisko moderacji... Jak jest ktore slowo jest bluznierstwem?

Pokaz nam jaka tendencyjna i stronnicza osoba jestes...

 

 

Czekaj! czy to nie Ty pisales o silnych mezczyznach i jaka patologia sa geje? Znam gejow, ktorzy mniej sie mazgaja niz Ty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oss napisał:

chyba nie chodzi o to Kaer, jeśli Dublin dostał warna za lesby to kzielu powinien za swoje teksty, chyba że na forum są równi i równiejsi to co innego.

Mysle, ze to sprawa pomiedzy Dublinem, kzielem i moderatorami. Dublin moze to sobie wyjasniac z Jackie w prywatnej komunikacji. Juz widze zreszta jak kzielu koloruje posta we wszystkie kolory teczy pod wplywem ostrzezenia. 

Watek w zalozeniu mial byc lekki chociaz czasem ludzie pisza o waznych dla nich sprawach. Nikt tu nie jest bez winy, ale jak sie czyta posty Dublina, to sie czlowiek zastanawia czy mamy wiek XX czy XXI.

Tak, tak jak w zyciu sa rowni i rowniejsi. Ktos kto wlozyl wysilek w budowe tego forum ma dla mnie wiekszy kredyt zaufania niz ktos kto wpadl i merytorycznie do tematu zycia w USA, imigracji, wiz, itp. nie wniosl za wiele. Sorry.  

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, andyopole napisał:

Musze popatrzeć czy jako tworca tego watku mogę go usunąć. Nie o takich wpisach myslalem otwierając go trzy lata temu. Look 1st post.

 Watku nie usuwaj! Tyle fajnych tematow sie tutaj przewija. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to chcialem pokazac ze moderacja jest tendecyjna i nie powinna nikogo traktowac na specialnych warunkach nawet jesli osoby te prywatnie sie lubi, bo wszystkich obowiazuja te same zasady i ten sam regulamin.

Wymieniona wczesniej lesba itp nie byla uzyta jako okreslenie w stosunku do zadnego z uzytkownikow tego forum ani personalnie ani ogolnie a wymienieniem pewnych reprezentantow danych srodowisk (nie pietnujace takze w/w) i nie jest wulgaryzmem same w sobie... gdybym na pisal ze uzytkownik x to p... lesba, wtedy zlamalbym regulamin. 

 

Nadmieniam ze 3 x uzyto wzgledm mnie wulgaryzmow personalnie i nie bylo reakcji moderacji. Natomiast

20 minut temu, Jackie napisał:

 

Ostrzeżenie dostałeś za epitety którymi rzucałeś wcześniej. "Lesbą" możesz sobie w domu rzucać, a nie na tym forum.

Uzycie potocznego kolokwialnego slowa w tej postaci nie jest wulgaryzmem same w sobie bo nie obraza nikogo a jest tylko mniej ladnym okresleniem. Zacytuje tu slowa Rydzyka nie nazywajmy szaba perfumeria to taka analogia miedzy pedal a homoseksualista. Oba wystepuja w naszym slowniku jedno jest grzeczniejsze od drugiego i zalezy od kontekstu... i tak:
mozemy powiedziec  ze "ten pedal zrobil cos zlego", co ma wydzwiek negaywny

abo ze ten "aktor byl homoseksualista" i to jest akceptowane

natomiast oba sa poprawne gramatycznie a ich wulgaryzm mozna rzec zalezy od kontekstu bo...

gdy juz powiemy ten aktor byl pedalem jest juz bardzo malo eleganckim stwierdzeniem. Ale odnosi sie do konkretnej osoby personalnie.

 

Wiec Jackie chyba potraktowalas mnie tendencyjnie i niesprawiedliwie. A skoro tak to chyba nie nadajesz sie do funkcji moderatora. To juz 2 przypadek gdy spotkalem sie z takim traktowaniem nie pamietam tylko kto poprzednio sie tak zachowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...