Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12/11/2016 o 20:32, katlia napisał:

No Pelasiu, tam gdzie ty mieszkasz brak samochodu jednak ma wplyw na zycie... gdybym ja tam mieszkala, to tez wolalabym faceta z samochodem, bo inaczej to ja bym musiala go wozic wszedzie... ale w miescie, gdzie jest komunikacja, gdzie brakuje parkingow, gdzie chce sie serio pobawic, wlacznie z alkoholem, gdzie jest car2go, zipcar, uber, lyft i taksowki... brak samochodu to wygoda i wolnosc. Po prostu inaczej sie w takich miejscach zyje.

U mnie w czwartek companijne Christmas Party. Przyjechało trzech ludzi z naszego laboratorium w Syracuse to będzie na bogato. Bo tak to zawsze po sąsiedzku idziemy, do McMenamins. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ilon napisał:

A u mnie przygotowania do swiat! Wczoraj bylam po troche prezentow,

 

Co kupilas? Ja mam zawsze problem w USA z prezentami.

Cytuj

Szkoda ze z Polski nikt nie wyslal!

 

Niedlugo bedziesz miala produktow z Polski az Ci bokiem wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KaeR napisał:

Co kupilas? Ja mam zawsze problem w USA z prezentami.

Niedlugo bedziesz miala produktow z Polski az Ci bokiem wyjdzie....

Kupilam sporo kosmetykow, ktore w Polsce sa dosc drogie. Kupilam tez troche rzeczy w VS. Ale to tylko prezenty dla plci piekniejszej. Dla facetow zazwyczaj targam z kazdego miejsca jakis alkohol. Plus jakies ubrania dosc czesto, jak wiem kto co lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/14/2016 o 18:13, katlia napisał:

Ja mieszkam, i jezdze na narach, w Colorado... moge udzielic sporo rad... a swoja droga, powinnam tez reklamowac Colorado bo snieg tu jest znacznie przyjemniejszy (nazywaja go "champagne powder") niz na wschodnim wybrzezu: lzejszy, bardziej suchy -- a stoki dluzsze i znacznie wyzej polozone. Mowi sie, ze jak sie jezdzilo na nartach na zachodzie USA (Colorado, Idaho, Utah, Wyoming) to sie juz nie chce jezdzic na wschodzie. 

Katlia dzięki za pomoc, Jeździłam i  w Colorado (Vail), Nowym Meksyku (Taos i Sandia) i wiem że nie ma porównania. Ale tam to juz jest wielka wyprawa i koszty porównywalne z Alpami. Niestety mieszkam na wschodzie a że to wypad dosłownie na kilka dni szukam czegoś w okolicach. Kilka razy byłam na stokach North Caroliny i Pensylwanii bo jest najbliżej ale tym razem szukamy czegoś bardziej wymagającego jednak w zasięgu kilku godzin samochodem.  Zdecydowanie wybrałam złe wybrzeże do zycia ;) 

 

KrysiaK  Dziękuje jeszcze raz! Sprawdze koniecznie Mountain Creek i Lake Placid 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ze w drodze do Polski czuję się jak facet z dowcipu, który wysiada z zatloczonego autobusu na centralnym i mówi do siebie: uff, najgorszą cześć podróży mam już za sobą. Zapytany dokąd się wybiera, odpowiada: do Afryki... 

Dotarłem do DC. Pięć godzin mi to zajęło. Po drodze było od groma wypadków... A dopiero śnieg ma padać w nocy... Jutro łatwiejsza część... Przelot do Polski... 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/14/2016 o 18:13, katlia napisał:

Ja mieszkam, i jezdze na narach, w Colorado... moge udzielic sporo rad... a swoja droga, powinnam tez reklamowac Colorado bo snieg tu jest znacznie przyjemniejszy (nazywaja go "champagne powder") niz na wschodnim wybrzezu: lzejszy, bardziej suchy -- a stoki dluzsze i znacznie wyzej polozone. Mowi sie, ze jak sie jezdzilo na nartach na zachodzie USA (Colorado, Idaho, Utah, Wyoming) to sie juz nie chce jezdzic na wschodzie. 

To prawda,jak sie raz sprobuje nart w Colorado, Idaho, Utah, Wyoming to na wschodzie zaden stok nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, katlia napisał:

Tak, ceny w Colorado sa kosmiczne. Vail lift ticket teraz kosztuje chyba $160! My korzystamy ze znizek dla tutejszych, ale nadal to jest bardzo droga zabawa...

Ich to juz zupiełnie popierniczyło za przeproszeniem...  Z ciekawości popatrzyłam i żeby polecieć w Alpy z (PHL) wychodzi nawet nie porównywanie a dużo taniej.  7 dniowy lift w Vail przy okienku to $1183!!! a np Mayrhofen w Austrii $287. To jest aż smutne...

 Zakwaterowanie jest tez tańsze więc tylko różnica w bilecie i czas podróży wychodzi na korzyść Colorado. Nie wspominając że tam mamy do dyspozycji wszystkie ośrodki w dolinie (w tym rewelacyjny lodowiec)

No ale dopóki będą mieć chętnych ceny będą się piąć w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...