Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12/16/2016 o 18:32, agatenka napisał:

KrysiaK  Dziękuje jeszcze raz! Sprawdze koniecznie Mountain Creek i Lake Placid 

Mountain Creek, szkoda czasu, najwyżej na kilka godzin. Ile dni wyjazd? Jeżeli zatrzymasz się np w Rutland to można podjechać do Killington, Okemo, czy nawet Stratton. Jeżeli w Stowe dodatkowo można  dojechać do Smugglers i Sugarbush.  Troche tansze vouchery kupisz na liftopia.com,
Costco też sprzedaje zniżkowe, sklepy ze sprzętem tez często mają nieco tańsze vouchery.
Przy  6-7 dniach mozna zaliczyc 2,3 miejsca w Vermoncie, dojazd do Montrealu, hotel w Montrealu
stamtąd na 1 dzień do Tremblant, powrót przez Lake Placid.
Jeżeli chcesz zatrzymać się tylko w jednej miejscowości ewentualnie można rozważyć Stowe, choc dalej niz Killington.
Lub np jedna miejscowość w Vermoncie i Lake Placid.
Kolorado jest nieco tańsze jezeli zaplanujesz wyjazd wcześniej, nawet znacznie wcześniej. Najtaniej Winter Park.
W Utah jeżeli chcesz zaoszczędzić na noclegach  można zatrzymać się w Salt Lake City i niestety dojazd.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lestat napisał:

Mountain Creek, szkoda czasu, najwyżej na kilka godzin. Ile dni wyjazd? Jeżeli zatrzymasz się np w Rutland to można podjechać do Killington, Okemo, czy nawet Stratton. Jeżeli w Stowe dodatkowo można  dojechać do Smugglers i Sugarbush.  Troche tansze vouchery kupisz na liftopia.com,
Costco też sprzedaje zniżkowe, sklepy ze sprzętem tez często mają nieco tańsze vouchery.
Przy  6-7 dniach mozna zaliczyc 2,3 miejsca w Vermoncie, dojazd do Montrealu, hotel w Montrealu
stamtąd na 1 dzień do Tremblant, powrót przez Lake Placid.
Jeżeli chcesz zatrzymać się tylko w jednej miejscowości ewentualnie można rozważyć Stowe, choc dalej niz Killington.
Lub np jedna miejscowość w Vermoncie i Lake Placid.
Kolorado jest nieco tańsze jezeli zaplanujesz wyjazd wcześniej, nawet znacznie wcześniej. Najtaniej Winter Park.
W Utah jeżeli chcesz zaoszczędzić na noclegach  można zatrzymać się w Salt Lake City i niestety dojazd.
 

Dzięki wielkie. Zdecydowanie przyda się na kolejny wyjazd. Teraz mamy do dyspozycji tylko 5 dni ale zrezygnowaliśmy z północy na koszt Florydy. I tak jedziemy do Polski w lutym na ponad miesiąc więc połączymy przyjemne z pożytecznym  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jkb napisał:

Musze sie na Rogue One wybrac, wciaz cos wypada!

 

Ja powedrowalem prosto (prawie) z lotniska do kina. :)

Cytuj

Swoja droga, przysiega za mna, taki ze mnie obywatel ;) Milo w koncu miec to wszystko za soba :)

No to gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jkb napisał:

Swoja droga, przysiega za mna, taki ze mnie obywatel ;) Milo w koncu miec to wszystko za soba :)

Gratulacje !

Ja Rogue One obejrze pewnie przy jakiejs okazji w samolocie - tak jak poprzednie SW. Do kina mi sie na to isc nie chce, poprzednie bylo niezle ale do magii pierwszych trzech czesci (4-6) to daleko. Troche sie obija o dojenie kasy z fanow SW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kzielu napisał:

Ja Rogue One obejrze pewnie przy jakiejs okazji w samolocie - tak jak poprzednie SW. Do kina mi sie na to isc nie chce, poprzednie bylo niezle ale do magii pierwszych trzech czesci (4-6) to daleko. Troche sie obija o dojenie kasy z fanow SW...

 

Nie jest tak zle. Wyszedl film mniej cukierkowy i z rozmowy z rezyserem dokrecali wiele scen, zeby wyszedl ciezszy film. Zdecydowanie najblizej mu do 4-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/19/2016 o 18:51, Joanna30 napisał:

Zgłaszajcie to do Admina.

1

Na priv czy jest jakis watek? Na telefonie cytowanie to nie dziala za dobrze. Mam jakies stare cytaty i tej ramki nie idzie usunac a wybrany post do cytowania nie pojawia sie w wiadomosci...

A teraz w cytacie jest jakas jedynka, ktorej nie idzie usunac.

Edytowane przez KaeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...