Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Dublin napisał:

...

 

Wiec Jackie chyba potraktowalas mnie tendencyjnie i niesprawiedliwie. A skoro tak to chyba nie nadajesz sie do funkcji moderatora. To juz 2 przypadek gdy spotkalem sie z takim traktowaniem nie pamietam tylko kto poprzednio sie tak zachowal.

Natomiast Ty "pozwoliles sobie" nie tylko dwa razy. Tez nie popieram ostentacyjnego propagowania zwiazkow homoseksualnych, niech tam sobie każdy spi z kim mu pasuje. Tylko po co te drwiny z forum i forumowiczow. Nie podoba się to forum to z ulgą pożegnamy, sa rozne fajne "londynki" gdzie można rzucac mięsem i epitetami. I nie wnikajmy kto zaczął....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Dwie noce przespane na nowym miejscu! Wyrentowany truck okazal sie za maly. Wieksze rozdrapaly UPSy i FEDEXy  bo im w szczycie brakuje samochodow. Ostatecznie byl pelen 14" truck + 1 Sienna kolegi, ktory mi pomagal + 2 razy ja obrocilem swoim vanem. Troche juz ogarnalem ale jeszcze masa boxow do rozpakowania. Wczoraj nie moglem znalezc "kosciolowego" ubrania a musialem jechac bo mielismy probe choru, jak co roku spiewamy koledy w koncercie w Grotto.

Powiem Wam ze bez TV (stoi nierozpakowany jeszcze) oraz bez internetu robi sie znacznie wiecej, to straszne zlodzieje czasu. Teraz ide troche popracowac ale tak bez przesady, kosci mnie bola I mam lekkie zakwasy. :D

Tylko raz w życiu się przeprowadzałam (nie liczę tego jako dziecię 3 letnie, bo z wiadomych względów nie pamietam ;)) i ten jeden raz dał mi mocno w kości, także rozumiem zmęczenie "materiału" :P

A że tv i internet to złodzieje czasu to wiem, zabierają mi mnóstwo czasu, ale jakoś nie potrafię się od nich odciąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić temat.. jeździcie może na desce/ nartach ? Może ktoś doradzić jakiś fajny ośrodek na wschodnim wybrzeżu?   Zastanawiam się nad  Killington, VT lub Mont Tremblant, Qc.  ale wszystkie inne sugestie mile widziane. Ten drugi wygląda chyba ciekawiej ale jest 200mil dalej, Był ktoś? Warto jechać te kilka godzin dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Natomiast Ty "pozwoliles sobie" nie tylko dwa razy. Tez nie popieram ostentacyjnego propagowania zwiazkow homoseksualnych, niech tam sobie każdy spi z kim mu pasuje. Tylko po co te drwiny z forum i forumowiczow. Nie podoba się to forum to z ulgą pożegnamy, sa rozne fajne "londynki" gdzie można rzucac mięsem i epitetami. I nie wnikajmy kto zaczął....

Temat lesbijek to zasluga uzytkownika roelka a uzyty jak kontragument do stawionej przezemnie tezy, jesli poczytasz w tyl to pretensje zaadresujesz do wlasciwej osoby, dodam ze moja wypowiedz na samym poczatku byla w stylu ze "auto dla mezczyzny w usa to mus ze wzgledu na uwarunowania spoleczne..." ale kaer koniecznie chcial sie ze mna klocic i zaczal ta cala awanture wraz z reszta towarzystwa wzajemnej adoracji (gdzie odpisywalem tylko na kolejne zaczepki i proby obrazania), wiec andy nie falszuj reczywistosci i nie staraj sie zrzucac winy na mnie a podejdz obiektywne do sprawy a nie jak ostatnio moderatorka Jackie, ktora pokazala ze nie wszyscy na forum sa rowni.

Akceptujecie tu obrazanie ludzi i nie liczycie sie ze zdaniem innych a podobno polacy w ameryce tacy liberalni i otwarci...jednak na forum spotykamy sie z zupelnie innym zachowaniem.. Najsmieszniejsze jest to ze wszyscy wywodzimy sie z tej samej kultury z kraju doswiadczonego historycznie a taka kaltia wypowiada sie ze amerykanki beda mnie postrzegac jako pakistanczyka, sory andy ale to jest rasistowskie stwierdzenie (ze niby co pakistanczyk to jest gorszy niz polak czy amerykanin, czy mam go teraz traktowac jako pod czlowieka) i jak to skomentowalem wczesniej niektorzy naprawde nisko na tej emigracji upadli...(w zasadzie za to rasistowskie stwierdzenie wiec tez powinna dostac  ostrzezene a nie dostala).

A ta wasza otwartosc gloszona na lewo i prawo jest jak skandowane haslo przez prokuratora prl piotrowicza na mownicy sejmowej "precz z komuna..." w momencie gdy znalazl sie przy prawicowym korycie normalnie zal...

Tej awantury by nie bylo gdyby kazdy szanowal poglady innych ale jak widac kilka osob chce rzadzic swiatem. Szanowac to nie znaczy ze ma sie sie zgadzac i zmieniac swoje, ale nie wolno za to kogos obrazac za jego przekonania i refleksje bo to swiadczy o elementarnych brakach...

Wiec nie zarzucaj mi rzeczy ktorych nie bylem przyczyna. Skoro foum jest otwarte na wszystkich to i na poglady rowniez, to trzymajmy sie zasad a nie naginajmy ich. Mozecie stworzyc sobie forum zamkniete i dopusic tam tych ktorych akceptujecie i pielegnowac swoje idee.

Jak narazie moge stwierdzic ze czesc (nie wszyscy) amerykanskiej polonii z tego forum taka libralna tak naprawde:

- stostuje podwojne standardy

- jest rasistowska

- niektorym brak kulury i wychowania

- jest arogancka

- widzi tylko czubek wlasnego nosa

- nie wie na czym polega dialog.

W tego mnie mozna zaliczyc jako ideowego homofoba... Aczkolwiek nie zaczolem watku homofobicznego tylko przedstawilem moj punkt widzenia w odp na poruszona kwestie.

Edytowane przez Dublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doroslego kolege z "ADHD". Generalnie to koszmar, ale gdy jest w towarzystwie ludzi, zwlaszcza nowo poznanych, to sie stara zachowywac "normalnie".

Daje rade niestety tylko przez krotki czas, predzej czy pozniej jego charakter/ natura/"choroba" przezwyciezaja jego wysilki i cala sytuacja nieuchronnie wymyka sie spod kontroli.

Dublin mi go troche przypomina, bo i to nie pierwszy watek ktory, swiadomie czy nie, w praktyce stara sie wykoleic. Zaczyna sie okej, spokojnie, nawet czasem ciekawe, ale Ci co juz go znaja wiedza, ze dlugo to nie potrwa i predzej czy pozniej "sie zacznie"... So there you go again...

Watek jest ciekawy i szkoda by bylo po tylu latach zamykac jak juz niektorzy pisali , zatem polecam ignorowanie. Skoro musi miec ostanie slowo w temacie, to ok, niech sie wypisze. Sie wypisze i pojdzie, a ludzie wroca do normalnosci.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dublin napisał:

"auto dla mezczyzny w usa to mus ze wzgledu na uwarunowania spoleczne..." ale kaer koniecznie chcial sie ze mna klocic i zaczal ta cala awanture wraz z reszta towarzystwa wzajemnej adoracji (gdzie odpisywalem tylko na kolejne zaczepki i proby obrazania),

 

Prawie 30 lat minelo a KaeR ciagle jest prowodyrem. Moja wychowawczyni z podstawowki mialaby satysfakcje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dublin napisał:

Najsmieszniejsze jest to ze wszyscy wywodzimy sie z tej samej kultury z kraju doswiadczonego historycznie

Jeden z glupszych argumentow. Pojedz w rozne zakatki Polski, ba nawet nie musisz daleko jechac, wlacz telewizor, zeby sie przekonac, ze krag kulturowy to frazes. 

Edytowane przez KaeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, KaeR napisał:

Jeden z glupszych argumentow. Pojedz w rozne zakatki Polski, ba nawet nie musisz daleko jechac, wlacz telewizor, zeby sie przekonac, ze krag kulturowy to frazes. 

Do tej pory siedziałem cicho, ale jakieś inne argumenty on potrafi wydusić z siebie?

Megan wyjechała, to nam się Dublin aktywował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...