Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Dublin napisał:

Dyskusja z intelektualna ameba jak widac w tym przypadku jest strata czasu...

Cieżko o dyskusje intelektualna przy okresleniach tak ich jak "najzagozalsza lesba czy gej" " mężczyzna karmi dziecko cycem"...

 

Takie rzeczy sie słyszy pod budka z piwem, ze tak powiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pelasia napisał:

Cieżko o dyskusje intelektualna przy okresleniach tak ich jak "najzagozalsza lesba czy gej" " mężczyzna karmi dziecko cycem"...

 

Takie rzeczy sie słyszy pod budka z piwem, ze tak powiem :o

A jak mam sie odniesc do osoby ktora nie rozumie co czytala wczesniej, gdy sie takiej tlumaczy swoj punkt widzenia jak dziecku i nie dociera, to pozostaje tylko sarkazm...


Jak juz wspomnialem mialem okazje z tego typu osobami rozmawiac iprzekonalem sie bylo to strata czasu...  

Zreszta nie ja takie argumenty wyciagnolem, ktore nic nie wnosily dyskusji.

W irlandii na kazdym kroku spotykalem gejow i lesbijki i wygladalo to troche komicznie, wiekszosci przypadkow wyglad tych osob wskazywal raczej na ciezkie dziecinstwo... Niektorzy wygladali normalnie i tez odp sie zachowywali lecz w przypadku reszty obnoszenie sie ze swoja orientacja w sposob manifestacyjny powodowalo u mnie wrecz odruch wymiotny, tak samo jak akceptacja tego typu zaburzenia w toczacej sie dyskusji lub uzywnie jako argumentu racji. 

Kazdy normalny heteroseksualny mezczyzna podzieli moje zdanie ale nie musi zaraz tego zwalczac. I to nie znaczy tez ze musimy akceptowac innosci bo ubogacaja nasza kulture, bo to droga do legalizacji kolejnych zboczen np: zoofilii, gerontofilii, nektofilli czy innych (kto wie co bedzie trendy w przyszlosci) dlatego nazywam to syfem kulturalnym.

 

Moze teraz Jackie wytlumaczy co jest nie normalnego w moim poscie:

35 minut temu, Jackie napisał:
Cytuj
  3 godziny temu, Dublin napisał:

Kobieta potrzebuje adoracji i silnego mezczyzny w zamian ofiarujac cieplo domowe.

LOL

Co wedlug niej jest normalne i czego pragnie normalna kobieta, bo jak narazie to nic swoim lolem do rozmowy nie wniosla a stac ja bylo na przeslanie mi ostrzezenia, czyzby byla stronnicza?

Czy mezczyzna silny to cos zlego, silny to nie koniecznie tylko fizycznosc ale i charakter majacy swoje zdanie i trwajacy w swoich przekonaniach i wyznajacy wartosci. Wiec jak wyglada jej ideal? Czy taki istnieje? 

Bo na LOL to stac chyba tylko gimnazjaliste... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dublin napisał:

 I to nie znaczy tez ze musimy akceptowac innosci bo ubogacaja nasza kulture, bo to droga do legalizacji kolejnych zboczen np: zoofilii, gerontofilii, nektofilli czy innych (kto wie co bedzie trendy w przyszlosci) dlatego nazywam to syfem kulturalnym.

W jakim ty swiecie zyjesz. o.O

Homoseksualism nie jest zboczeniem. Pary homo sa w zwiazku, gdzie dwie osoby GODZA sie byc ze soba. Nikt ich do tego nie zmusza.

Jesli porownujesz to do pedofilii czy innych filli to masz problem. 

Nie chce cie "ignorowac" na forum, bo twoje posty przedstawiaja poziom typowego wyborcy Trumpa i troche mnie bawia.

Fajnie bedziesz mial jak przyjedziesz do USA z takimi pogladami. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roelka napisał:

Fajnie bedziesz mial jak przyjedziesz do USA z takimi pogladami. :):)

On tu nie da sobie rady... bedzie wysmiany, sam, i pracy nie utrzyma. Zobaczy w Targecie jakies pary lesbijek lub gejow calujacych sie wybierajac wedding registry, dostanie atak serca z szoku, i koniec Dublina.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dublin napisał:

 

Czy mezczyzna silny to cos zlego, silny to nie koniecznie tylko fizycznosc ale i charakter majacy swoje zdanie i trwajacy w swoich przekonaniach i wyznajacy wartosci.  

 

Jesli ma twoje poglądy, to niestety nie jest to niczym pozytywnym. 

 

 

Ehhh, kto robi pierogi i nie ma co z nimi zrobić? Oferuje swoje usługi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, pelasia napisał:

Jesli ma twoje poglądy, to niestety nie jest to niczym pozytywnym. 

 

Moje poglady sa moja indywidualna sprawa, natomiast nie zamierzam byc poprawnym politycznie bo ktos jest, a tym bardziej ich zmieniac by sie komus przypodobac...

 

Ale jesli juz odpisuje na post to trzymam sie swojego stanowiska i pogladow a nie staram sie przypodobac innym.

Edytowane przez Dublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...