Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia March 9, 2017 o 13:33, andyopole napisał:

Jak w wenezuelskim serialu...

Andy, w wenezuelskim serialu to wszystkie panie zawsze odstrojone, poczesane, pomalowane, piersi zrobione. Ja to w dresiku smigam i dzokejce, wiec slaby ten serial w moim wykonaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 10:45, kzielu napisał:

Srednio, pogoda sie znowu centralnie - za przeproszeniem - zj****la bo inaczej tego nazwac nie mozna.... Jedynie jkb pewnie jest zadowolony... 

A jutro mi przywoza nowy pojazd do przechowywania w garazu, marki John Deere ;-) 

Będziesz kosił trawę na siedzaco?

 

Ja mam w planach posadzić rozsadę sałaty pod folią. I może coś tam jeszcze ogarnę. Muszę kosiarke kupować bo trawa zaczęła rosnąć. Za mało mam akrow trawy, muszę dymać z buta za kosiarka. 

edit: to co wyżej, napisałem wczoraj ale zapomniałem nacisnąć "dodaj odpowiedź" i wisiało do teraz niewyslane. Mogę dodać że plan wykonany. Narobilem też dobrego gulaszu, teraz się przegryza, jutro doprawię i będzie git. W poniedziałek będę miał sadzenie, zamówiłem drzewko figowe.

Ilonko,  a..ddressik trzypaskowy? Ja że względu na patriotyzm lokalny kupuję miejscowe Nike ale ostatnio się sprzeniewierzylem tradycji i kupiłem spodnie Rebooka do chodzenia po gospodarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ilon napisał:

Pewnie ze mam trzypaskowy. Czasem w trzypaskowej bluzie wyskocze do pracy, ale wtedy zawsze sie mnie pytaja czy po pracy mam ustawiona jakas bojke :)

Ty uważaj żebyś na jakiegoś mohera nie trafiła, oni nienawidzą wszystkiego co niemieckie. A Kaczafi niemiecką Skoda jeździ i to mu jakoś nie wadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kzielu napisał:

Tak jest... Z buta zajmowało w nowym miejscu półtorej godziny a poza tym zawsze chciałem traktor ;) wymiata generalnie tyle że nie ma co kosic bo zima jest...

Dokup przystawkę "snow blower".... będzie się traktor amortyzowal dwa sezony w roku..:D

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...