Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ilon napisał:

Mi tam zmiana czasu pasuje, bo moze w koncu bede troche widziala tego slonca w ciagu dnia i bede mogla chodzic na dluzsze spacery albo biegi z psami. Tak to musialam wracac zanim sie robi ciemno, bo balam sie ze je zgubie. 

Ty jak Jaśko Pawlak, w "ditroit" drogę do stalowni kredą sobie znaczył. Może to dobra metoda?

 

 

edit: u mnie teraz 20° C w cieniu. Pięknie! Forsycja kwitnie, żonkile ino ino...

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj tez widzialam i bardzo mnie to cieszylo. W zime to w ogole byla masakra, bo jedyny czas kiedy bylo dla mnie jasno na zewnatrz to bylo w drodze do pracy. Poza tym nie mam okien w moim biurze i zanim dojechalam czy do domu czy na silownie po pracy to juz bylo ciemno. Depresji mozna dostac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, praca w takich godzinach i na dodatek bez okna cały dzień, można w depresję popaść. Ja zaczynam o 8am, kończę 4pm. Teraz przy dłuższym dniu to jeszcze można się narobić w polu po powrocie do domu. Jutro oprócz figowego drzewka dostanę słuszna ilość końskie gnoju. W sam raz pod grzadke z jakimis warzywkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ilon napisał:

Andy, ja sie balam ze psy zgubie, nie ze ja sie zgubie. Mam dobra orientacje w lesie, ale psy moje sa male i w wiekszosci czarne i czasem srednio sie mnie sluchaja, wiec o to sie balam :P

 

No to im cos przyczepic. Jak biegam wieczorem/w nocy to wygladam jak choinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ilon napisał:

 Poza tym nie mam okien w moim biurze i zanim dojechalam czy do domu czy na silownie po pracy to juz bylo ciemno. Depresji mozna dostac :)

 

Swego czasu posiadanie okna bylo oznaka statusu w pracy. Teraz mam okna i 1) slonce mi napier@la przez pol dnia 2)czuc uplyw czasu. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksza czesc budynku to jest produkcja, biura gdzies poupychane i jedyne miejsce gdzie jest okno to recepcja. Moze jak sobie zasluze to mi wybuduja te okno, poki co status mojej pozycji jest dosc przecietny. Ale zeby nie bylo, to klasuje sie wysoko w innych rankingach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ilon napisał:

Moze jak sobie zasluze to mi wybuduja te okno, poki co status mojej pozycji jest dosc przecietny. Ale zeby nie bylo, to klasuje sie wysoko w innych rankingach :D 

 
 

No to masz ode mnie honorowe okno w nagrode. To moje zeby nie bylo.

n62pux.jpg

Edytowane przez KaeR
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...