Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, katlia napisał:

W USA wszystkim banki kupuja domy! A Oregon bylby niezla inwestycja - stan robi sie coraz bardziej cool

To prawda. Liczba ludności w ubiegłym roku przekroczyła 4 miliony. Mój dom po kilku miesiącach przybrał na wartości ok. 12%.

Tylko qrde trafic coraz gorszy. Nawet ja, po krotkim, osmioletnim pobycie widzę różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, traffic to zawsze pita... najgorsze jest to, ze jest tu tak malo komunikacji miejskiej, co zmusza wszystkich do kupowania samochodow, nawet tych ktorzy woleli nie miec. Moje dzieci mieszkaja i pracuja w Denver, nie maja samochodow i jest OK, ale jezeli mieszaliby za miastem to by sie nie wyrobili bez samochodow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, katlia napisał:

No wiem, traffic to zawsze pita... najgorsze jest to, ze jest tu tak malo komunikacji miejskiej, co zmusza wszystkich do kupowania samochodow, nawet tych ktorzy woleli nie miec. Moje dzieci mieszkaja i pracuja w Denver, nie maja samochodow i jest OK, ale jezeli mieszaliby za miastem to by sie nie wyrobili bez samochodow. 

No, ja bez auta nie dałbym rady. Komunikacją publiczną to bym musiał chyba wieczorem wyjechać żeby na 8am zdążyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ilon napisał:

U nas dzisiaj tak wieje, ze serio myslalam, ze mnie zwieje z drogi. Musze sobie chyba sprawic jakiegos ogromnego trucka na taka pogode. Albo sie konkretnie najesc przed wyjsciem :D

Katastrofalny wybor ;-) Cokolwiek wyzszego bedzie latwiej zwiewalne z drogi, poza wiekszosc pick-up truckow jezdzi masakrycznie - defaultowo maja naped na tyl (z dolaczalnym 4WD - if equipped bo tanie wersje sa 2WD only) i z pustym truck bedem jezdzi sie nimi beznadziejdzie, szczegolnie przy czymkolwiek gorszym niz calkowicie sucha nawierzchnia. W Tacomie wozilem dwa 50lb worki soli w zime...

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...