Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Rozdziewiczylem kosiarke a kosiarka trawnik. Po raz pierwszy jako nowy właściciel.  Posadzilem figowe drzewko, zasialem szczypiorek i wygrabiłem resztę starych liści z zakamarków.  Jutro przyjdzie wiśnia i ziarenka arbuzow. Papryka co ja posialem w skrzynce dwa tygodnie temu wzeszla prawie wszystka, najwieksze  maja już po dwa cm. Teraz ogolony i wykapany, leżę. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jkb napisał:

My dalej ogladalismy domy. Tym razem bylo cos, co wpadlo nam w oko. Zobaczymy :)

A nie pisales gdzies tak na oko z dwa lata temu ze kupowanie domu jest slabe a wynajmowanie to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek wymyslono ? Czy to nie Ty ? ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kzielu napisał:

A nie pisales gdzies tak na oko z dwa lata temu ze kupowanie domu jest slabe a wynajmowanie to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek wymyslono ? Czy to nie Ty ? ;-) 

Jak to "u nasz na wsi" mowili, tylko inwentarz ma stale poglady...:P

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w PL tak swoja droga - na 6 dni. Strasznie mnie rozczarowala Delta bo w 767 mieli lutowy repertuar - ktory obejrzalem dosc dokladnie lecac do Singapuru na poczatku lutego i autentycznie nie mialem juz czego ogladac... Osobiscie uwazam ze to jest skandal i Trump powinien cos z tym koniecznie zrobic.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kzielu napisał:

Ja w PL tak swoja droga - na 6 dni. Strasznie mnie rozczarowala Delta bo w 767 mieli lutowy repertuar - ktory obejrzalem dosc dokladnie lecac do Singapuru na poczatku lutego i autentycznie nie mialem juz czego ogladac... Osobiscie uwazam ze to jest skandal i Trump powinien cos z tym koniecznie zrobic.

Zeby tylko nie zrobil tak jak w starym sowieckim kawale. Rosjanin zapewnial spodziewanego zagranicznego goscia ze ma SZESC kanalow telewizyjnych. Gdy ten przyjechal, Rosjanin demonstruje: 1 kanal - przemawia Brezniew, 2 kanal - przemowienie Brezniewa, to samo na 3, 4 i piatym. Gdy pstryknal na szosty pokazal sie redaktor i grozac paluszkiem pouczyl: "ja ci popstrykam!"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kzielu napisał:

A nie pisales gdzies tak na oko z dwa lata temu ze kupowanie domu jest slabe a wynajmowanie to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek wymyslono ? Czy to nie Ty ? ;-) 

 

A oczywiscie, ze ja. I zdania nie zmienilem. Nadal upieram sie, ze wynajmowanie jest 1000 razy lepsze niz kupno. Nietstety, zona jest zgloa odmiennego zdania, wiec poszlismy na "malzenski kompromis" i kupujemy dom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce szaroburo i deszczowo, wasza pogoda do nas przyleciała. Nawet mi sie z psem ostatnio nie chce wychodzić a moj narzeczony narzeka ze u niego 89F i nie wytrzymuje z goraca na dworze... ja juz przeszłam mini infekcje i przeszło, mam nadzieje ze nie wróci. Wczoraj jak wracałam z siłki słyszałam żurawie, wyczuły na pierwszy dzien wiosny wróciły z wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...