Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ilon napisał:

Pelasia, super! Na ile? Ja na wielkanoc siedze w domu, maz leci do CA. Kto wbija na jajka? :D

Kaer, czytasz w moich myslach?

Oj tylko na 2tygodnie wpadam, ale wystarczająco czasu aby tak jak patipitts napisała, polskich kiełbas sie najeść :) Bedzie Git ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilon napisał:

Nie bedziecie mieli czasu tych pieniedzy wydawac! :P 

Chłopak z UPS odbiera od nas codziennie paczki kilka minut przed czwartą. Ja zazwyczaj w tym czasie wrzucam moją fruestuck tasche do auta, on zabiera paczki, zamykam i jadę do domu. W zeszłym tygodniu westchnął głęboko i mówi: fajnie masz, do domu jedziesz a ja jeszcze ze trzy godziny pracy mam. Oni tam dobrze zarabiają więc pytam co robi z pieniędzmi?  Westchnął jeszcze głębiej i mruknął: "żonę mam..." Dzisiaj chwilę pogadaliśmy to dodał że ma trójkę dzieci, 2,4,6 lat. Ma na kogo robić. Żona też nieźle zasuwa, mają faremke pod miastem, trzymają kilkadziesiąt świń,  kury, kaczki. Niedawno dał nam kilka wiader gnoju a my jemu oddajemy niepotrzebne palety i wytloczki na jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pelasia napisał:

Ja za 2 tyg z hakiem do Polski na swieta mykam! Jesli śnieżyca mnie jakas w Denver nie zaskoczy :) zaczynam powoli myślec co spakować :) 

Ja w tym roku nie poleciałem do Polski na Targi tak jak zazwyczaj ale obiecałem że przylece w wakacje jak będzie ciepło. Moi staruszkowie już dość wiekowi, ostatnio pocieplalo i tatko mój dzwoni i pyta kiedy wreszcie przyjadę bo już ciepło jest.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andyopole napisał:

To przyjedź do męża do CA a na Wielkanocne śniadanie do mnie zapraszam. 

Jakbym miala jakiekolwiek wolne to bym leciala, a tak to szkoda brac tak na wielkanoc. Wole oszczedzac dni na lato. Dzieki za zaproszenie! 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...