Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym radyjkiem to fajny pomysł, nie wiedziałam ze jest cos takiego. Nam alerty przychodziły na telefon no i w tv cały czas mieliśmy włączone jak było zagrożenie. Oj do tej pory to w sumie sie raz tylko na poważnie rozhulalo a tak to tez tylko śmieci i kubły na podwórku, ale nigdy nic nie wiadomo. Jednej nocy narzeczony mnie budził i wyciągał z domu bo czerwony alert, wyśmiałam i kazałam iść spac bo to był juz trzeci w tym tyg ale nie groźne były wszystkie i tylko niepotrzebne wycieczki sobie robiliśmy. No i zostaliśmy a nad ranem wszędzie połamane drzewa, mini powódź, połamane słupy a w Albany (godzinę od nas) ofiary śmiertelne... to jest jednak żywioł, pierwszy raz cos takiego widziałam na żywo i odczułam, ze mnie mało z psem nie zdmuchło z ziemi a biegłam tylko piec metrów do samochodu. I zmokłam tak ze na oczy nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas te wkurzajace alerty na telefony sa naprawde bezużyteczne. Mielismy ich w ciagu trzech lat MNOSTWO a nigdy praktycznie nie bylo zagrozenia. Jak tylko pojawia sie Tornado Watch to od razu daja alerty.  Wedlug mnie jest to zle rozwiazanie - takie ostrzezenia powinny byc tylko i wylacznie w przypadku realnego zagrozenia. Wszyscy z ktorymi rozmawialam mowia, ze juz nawet na te alerty nie reaguja. Tylko jak przyjdzie prawdziwa tragedia to ludzie nie beda gotowi. :/

U nas pogoda tez jakas dziwna. Wietrznie, zimno, w nocy ma byc przymrozek. A potem w nastepnych tygodniu temperatury "letnie". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka napisał:

U nas te wkurzajace alerty na telefony sa naprawde bezużyteczne. Mielismy ich w ciagu trzech lat MNOSTWO a nigdy praktycznie nie bylo zagrozenia. Jak tylko pojawia sie Tornado Watch to od razu daja alerty.  Wedlug mnie jest to zle rozwiazanie - takie ostrzezenia powinny byc tylko i wylacznie w przypadku realnego zagrozenia. Wszyscy z ktorymi rozmawialam mowia, ze juz nawet na te alerty nie reaguja. Tylko jak przyjdzie prawdziwa tragedia to ludzie nie beda gotowi. :/

U nas pogoda tez jakas dziwna. Wietrznie, zimno, w nocy ma byc przymrozek. A potem w nastepnych tygodniu temperatury "letnie". :)

Radio mozna dowolnie skonfigurowac, moje piszczy tylko na warningi - wiec generalnie ma powod zeby to robic ;-) Z Amazona jakis wzglednie tani midland. Poza tym ma zasilanie ze sciany + back up bateryjny wiec jest niezalezne od tego czy akurat dziala komorka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...