Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 godziny temu, ilon napisał:

Panie i Panowie, jakie smakolyki na Wielkanoc zagoszcza na waszych stolach? 

Nie wiem i mnie to nie obchodzi, poniewaz w piatek mykam do domu do PL :rolleyes: pozwolę mamie w tym roku mnie nakarmić :) 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pelasia napisał:

 

Nie wiem i mnie to nie obchodzi, poniewaz w piatek mykam do domu do PL :rolleyes: pozwolę mamie w tym roku mnie nakarmić :) 

Tylko uwazaj. Podobno znów ważą na granicy. Pamiętaj żeby nie wywozic więcej Polaka niż przywieziesz.:P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/7/2017 o 11:23, andyopole napisał:

Od północy wieje jak cholera. W domu zdążyłem zrobić kawę i światło zgaslo. Teraz w pracy nie mamy prądu od godziny. Padło hasło ze jeśli do 12pm zasilanie nie wróci to robimy "skrócone lekcje" i spadamy do domu.

Sorry ze się cytuję.  Jestem tak narobiony ze ledwo żyję. W piątek o 11 zabrakło prądu wiec poszliśmy do domu. Minęły dwa dni i wciąż nie możemy uporać się z zaleglosciami spowodowanymi kilkugodzinnym brakiem prądu w piątek. Taka maleńka firma a tak znaczne problemy. Wyobrażam sobie co się dzieje w dużych fabrykach jeśli zdarzają się nawet krótkie przestoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, andyopole napisał:

United jest chyba w jednym sojuszu z LOTem?

Tak, LOT jest w Star Alliance z United, ale wywalili jednego gościa z samolotu, już po załadowaniu samolotu, kazali mu wysiąść bo potrzebowali miejsc dla własnych pracowników, nie chciał się zgodzić to wezwali ochronę lotniska, koleś we krwi wyciągany za nogi z samolotu.  No super. Nawet rzecznik prasowy białego domu, ten sam co nie kojarzył ze Hitler zagazował miliony ludzi przyznał ze United przesadzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Joanna30 napisał:

No z wywlekaniem tego lekarza z samolotu to przesadzili. Ja bym ich za to pozwała, co pewnie on też zrobi ;)

W przyszłym tygodniu dostanie pocztą dziesiątki ofert od adwokatów. Telefony od papug już pewnie się zaczęły. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...