Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, vlade napisał:

W niedziele zamówiłem kartę kredytowa, United MileagePlus coś tam. No i co teraz mam zrobić, pociąć jej nie mogę bo jeszcze nie przyszła, jak przyjdzie to wstyd używać. Nigdy nie miałem specjalnego wyczucia chwili.

Karta jest Chase. Jak Cię bardzo interesuje opinia Amerykanów na swój temat, zalep nazwę karty. Jak 8-letni chłopiec został zastrzelony w San Bernardino, świat się tak nie oburzył, jak na United czy wcześniej Pepsi. 

Sam mam kartę United. Ciężko, żebym miał jeszcze przewidywać przyszłość. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie czym latać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KaeR napisał:

Sam mam kartę United. Ciężko, żebym miał jeszcze przewidywać przyszłość. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie czym latać. 

Ze dwa miesiace temu byla podobna jazda z Delta jak goscia wysadzili z samolotu "bo islamista" - bojkot totalny itd... Zaloze sie ze ruch im nie spadl ani promila i podobnie bedzie z United. Generalnie wizerunkowa masakra dla nich ale wszyscy rowno przegrali. Gosciu - mimo ze sie upieral - i tak nie polecial i tak nie polecial a przy okazji w zeby zarobil...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

W przyszłym tygodniu dostanie pocztą dziesiątki ofert od adwokatów. Telefony od papug już pewnie się zaczęły. 

Spokojnie wyciągnie kilkadziesiąt, może nawet kilkaset tysięcy. Z czego papuga zabierze ze 30-40%. Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy.

1 godzinę temu, KaeR napisał:

Sam mam kartę United. Ciężko, żebym miał jeszcze przewidywać przyszłość. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie czym latać. 

No, ja już bylem mocno obrażony na American i Delte, z czysto osobistych powodów. Dlatego kibicuje onejet.com, $200 za miejsce w biznesowym, małym samolocie, wiele bym dał żeby taki model się sprawdził.

Godzinę temu, kzielu napisał:

Ze dwa miesiace temu byla podobna jazda z Delta jak goscia wysadzili z samolotu "bo islamista" - bojkot totalny itd... Zaloze sie ze ruch im nie spadl ani promila i podobnie bedzie z United. Generalnie wizerunkowa masakra dla nich ale wszyscy rowno przegrali. Gosciu - mimo ze sie upieral - i tak nie polecial i tak nie polecial a przy okazji w zeby zarobil...

 

Akurat temu gościowi z Delty to sam bym chętnie ręcznie wytłumaczył że jego zachowanie było nie na miejscu, oczywiście jakbym się nie bał że mnie deportują za felony. Rozmyślanie o tym co bym zrobił ludziom którzy głośno gadają, żrą jajeczne sałatki, zdejmują skarpetki itd  pozwala mi przetrwać długie loty. Może powinienem jakiegoś specjalistę odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Tez zrobilbym jakis urlop. Dymam od czerwca bez wolnego, nie liczac okresu pomiedzy Wigilia a Nowym rokiem. Niestety, w pierwszym polroczu u nas urlopow nie ma.

Ja mam osiem dni do spalenia inaczej strace (bedzie okolo 10-ciu do czerwca). Akurat z weekendami bedzie dwa tygodnie. Pewnie z dzien lub dwa sciemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj jakis zły dzien :( pech mnie od rana prześladuje :( barszcz mi wypadł z lodówki i musiałam ja myć, przesoliłem zupę, zalałam kuchnie woda, spaliłam mazurki i do tego rozpadało sie a ja musze z domu wyjsć :( jeszcze mam dzisiaj treningi, mam nadzieje ze sie nie potłukę albo nie okradną mnie po drodze...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ilon napisał:

Jak juz o urlopach. Moja supervisorka idzie caly przyszly tydzien na urlop, bo wnuk sie urodzil. W praktyce oznacza to dla mnie prace za dwie. No ale juz trudno, przynajmniej szybko zleci ;)

 

W przyrodzie musi byc balans. Hej, Ty tez mozesz sobie wnuka urodzic i szefowa bedzie miala za dwie roboty. :P

Nie czekajac na odpowiedz szefa, kupilem bilet do Polski... w SAS. Zanim znow polece United to sie musze na judo zapisac. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...