Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, KaeR napisał:

Bo oni chyba daja kazdemu RFE z automatu. Wiekszosc ludzi, ktorych znam mialo RFE, nawet jak to sie dobrze skonczylo. Z drugiej strony, niech sie prawnik pomeczy, bo w sumie wszystko ja zrobilem.

Z firm, ktore znam, slysze, ze jest duzo aplikantow z GE. Jaki jest powod zwolnien? 

Powody sa generalnie dosc zlozone - posrednio - "cash flow" w korporacji, bezposrednio - zwykla redukcja kosztow (w biznesie ktory generuje najwyzszy zyski !). A ze engineering to dzial (w rozumieniu szeroko pojetej ksiegowosci) generujacy koszty a nie przychody, to najlatwiej ich wyciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zwalnia się coś umiejacych więc drogich inżynierów a na miejsce trzech doświadczonych bierze się dwóch młodych, tańszych. Później Ci tani projektują narzędzia czy urządzenie o których mają blade pojęcie bo nigdy takim narzędziem nie posługiwali się. A te rzeczy w praktyce, okazuje się,  nie działają lub robią to byle jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kzielu napisał:

Powody sa generalnie dosc zlozone - posrednio - "cash flow" w korporacji, bezposrednio - zwykla redukcja kosztow (w biznesie ktory generuje najwyzszy zyski !). A ze engineering to dzial (w rozumieniu szeroko pojetej ksiegowosci) generujacy koszty a nie przychody, to najlatwiej ich wyciac.

Pytanie nie wprost, jestes engineering? 

A tak na marginesie w wielu firmach ten dział zaliczył cięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, agatenka napisał:

I dobrze ze nie zrobilas, ja sie chce "swojej" pozbyc zeby miec najzwyklejsza numerowa rejestracje :) 

U mnie jednak jeszcze nic straconego. Okazalo sie ze dealer nie zalatwil nam tagow, bo moj cudowny maz nie zalatwil jakiejs tam innej sprawy w mva, wiec zostalam bez rejestracji ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...