Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Agatka, przyrzekam ze to nie moje :D Kurde, ja wlasnie do dzisiaj mam swoje tymczasowe blachy, ze ja nie pomyslalam o tym, zeby sobie zrobic ze swoim imieniem albo cos... ;<

A ja troche spozniona z zyczeniami, wiec mam nadzieje ze wszyscy spedziliscie cudownie czas. 

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agatenka napisał:

Musze sie obejsc bez alkocholu przez najblizsze kilkanascie miesiecy..  

To za te kilkanascie miesiecy jak przyjade to bedziemy pic caly tydzien :D 

Ja myslalam, ze zjem troche wiecej. Zanim jeszcze wyszlismy od dziadkow to bylam juz troche glodna. Po drodze chcielismy sie zatrzymac w Rita's ale bylo zamkniete. Wiec przyjechalam do domu i zjadlam sobie male conieco, haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tyle nagotowałam ze szczerze mowiac jadłam tylko z obowiązku, w ogole jakos zero radości z jedzenia. A kaca nie ma serio czego zazdrościć... umierałam pol dnia przed tv, zasnęłam przy Titanicu i jak sie obudziłam jest mi troche lepiej. Tak to jest jak na codzień człowiek stroni od alkoholu a trzy razy w roku spotyka sie z przyjaciółkami bo każda mieszka gdzies indziej i tylko na swieta sie zjeżdżają ;) wczoraj zrobiłyśmy sobie wieczór z winem i starymi pamiętnikami, ze śmiechu sie popłakałam, super było powspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patipitts napisał:

Ja sie tyle nagotowałam ze szczerze mowiac jadłam tylko z obowiązku, w ogole jakos zero radości z jedzenia. A kaca nie ma serio czego zazdrościć... umierałam pol dnia przed tv, zasnęłam przy Titanicu i jak sie obudziłam jest mi troche lepiej. Tak to jest jak na codzień człowiek stroni od alkoholu a trzy razy w roku spotyka sie z przyjaciółkami bo każda mieszka gdzies indziej i tylko na swieta sie zjeżdżają ;) wczoraj zrobiłyśmy sobie wieczór z winem i starymi pamiętnikami, ze śmiechu sie popłakałam, super było powspominać.

Jak człowiek nie trenuje to takie są skutki :P. Znam to z własnego doświadczenia ;). Ale przynajmniej fajnie spędziłaś czas, a to najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...