Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, olmeca napisał:

Nadal nie przywieziona, bo pierdoła jaka miała ją zabrać o niej zapomniała lub mnie w ch...a zrobili, że ją dostanę. Na plus to już przeszłość, ale nadal walczę o odzyskanie swoich rzeczy.

No widzisz, jak Ci oferowalem  deal w tamtym roku to się szczypales że wymagania duże mam. A ja po prostu jestem do bólu rzetelny a to musi kosztować. :D Do dzisiaj już byś te nieprzywieziona przeze mnie zapalniczke zgubił trzy razy.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze post pod postem zamiast edycji ale okazja podniosła jest więc: Wszystkiego Najlepszego  z okazji Świąt Wielkanocnych, duzo zdrówka, podwyżek, bonusów częściej niż raz w roku a w poniedziałek solidnego zdania wodą lepetyny, życzę. To mówiłem ja, chyba najstarszy użytkownik tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andyopole napisał:

Wszystkiego Najlepszego  z okazji Świąt Wielkanocnych, duzo zdrówka, podwyżek, bonusów częściej niż raz w roku a w poniedziałek solidnego zdania wodą lepetyny, życzę. To mówiłem ja, chyba najstarszy użytkownik tego forum.

Więc zapewne z racji wieku do życzeń spokoju zapomniałeś dołączyć :) . A ode mnie radosnych, spokojnych, rodzinnych świąt wielkanocnych i mokrego śmigusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam aby Zmartwychwstały Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel
Który z miłości oddał życie swoje za przyjaciół swoich Obdarzył Was błogosławieństwem,
A Wasze serca napełnił radością. Wielkanocny czas niech przyniesie Wam spokój i ciepło domowego ogniska. Radujmy się wspólnie z nadejścia Pana, nowego życia, wiosennej pogody, dzieląc się dobrym słowem z najbliższymi. Ten marcowy, świąteczny czas niech będzie dla Was chwilą wytchnienia i okazją do uśmiechów. A ponadto życzę wesołego jajka, kolorowych pisanek, kicającego zająca oraz mokrego Lanego Poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po świętach. Wróciłem z jajeczka od przyjaciół. Troszkę odsapki i rano do roboty.

 

Co do tablic rejestracyjnych. W Oregonie ktoś jeździ z tablica o treści POLSKA. Właściciela znam. Natomiast nikt nie zna właściciela tablic o treści STO LAT. Mam zdjęcie i nie wiadomo kto zacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...