Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Was zajmuje to, co robi Trump (i słusznie, bo to będzie się przekłądać lub już przekłada na życie codzienne), a ja jestem przeszczęśliwa, że wreszcie zakończył się serial o przedłużeniu kadencji Donalda Tuska. Już miałam dość wyciągania argumentów z kosmosu, wyciągania kandydatów z kosmosu, generalnie wyciągania wszystkiego z kosmosu. Uff...(...)

Współczuję! Ale i obawiam się, ze gadanina w Polsce jeszcze nie szybko się skończy.

W Sky News temu cyrkowi wywleczonemu dzis do Europy poświęcono w wiadomościach o siódmej jakieś pięc sekund; zatem jedna korzysc z tej samoizolacji PiS-u jest tutaj taka, ze nie trzeba juz ich będzie oglądac i wysłuchiwac. Co najwyzej pojawią się okazjonalnie w kategorii peryferyjnych ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Panie i Panowie, juz prawie weekend! Jakies plany?

Srednio, pogoda sie znowu centralnie - za przeproszeniem - zj****la bo inaczej tego nazwac nie mozna.... Jedynie jkb pewnie jest zadowolony... 

A jutro mi przywoza nowy pojazd do przechowywania w garazu, marki John Deere ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kzielu napisał:

Srednio, pogoda sie znowu centralnie - za przeproszeniem - zj****la bo inaczej tego nazwac nie mozna.... Jedynie jkb pewnie jest zadowolony... 

A jutro mi przywoza nowy pojazd do przechowywania w garazu, marki John Deere ;-) 

U nas tak samo. Wczoraj chodzilam w krotkim rekawku na zewnatrz a dzis mam gruba zimowa kurtke.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rzecze1 napisał:

Współczuję! Ale i obawiam się, ze gadanina w Polsce jeszcze nie szybko się skończy.

W Sky News temu cyrkowi wywleczonemu dzis do Europy poświęcono w wiadomościach o siódmej jakieś pięc sekund; zatem jedna korzysc z tej samoizolacji PiS-u jest tutaj taka, ze nie trzeba juz ich będzie oglądac i wysłuchiwac. Co najwyzej pojawią się okazjonalnie w kategorii peryferyjnych ciekawostek.

Ja osobiście wolałabym, żeby nawet pięciu sekund nie poświęcali dla tego tematu :(. Jest mi po prostu wstyd, pomimo tego, że w żadnym nawet najmniejszym procencie nie utożsamiam się z polityką partii rządzącej.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze sie ciesze :) Przyjemny chlodek powial w koncu, bo te temperatury rzedu 60 stopni w Lutym to jakas pomylka kompletna!

Swoja droga, wczroaj bylismy ogladac pierwszy dom. Cos mi sie wydaje, ze sie jeszcze troche nachodzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/9/2017 o 14:06, ilon napisał:

Tak, wlasnie o tym moscie mysle :D 

Nie zacytowalas mnie to mi odpowiedz przeleciala niezauwazona. :) To Ty wlasciwie w DE mieszkasz. ;P Musze za planowanie wziac, bo jeszcze \hotelu nawet nie zarezerowalem a mysle, zeby potem do NYC pojechac. Dam znac jak juz bede wiedzial dokladnie co i jak. Tak naprawde, to z uwagi na brak USC\LPR czekam na potwierdzenie, ze moge brac udzial w evencie, na ktory sie wybieram. Nie chce utopic kilka stow i dostac kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

Panie i Panowie, juz prawie weekend! Jakies plany?

W pracy bede, wiec juz sie nie moge doczekac. :> Motywacja jest, ze jak dostaniemy kase na projekt, to bedzie mozna zatrudnic kogos, zeby za mnie robil, bo juz na rezerwie jade. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KaeR napisał:

Nie zacytowalas mnie to mi odpowiedz przeleciala niezauwazona. :) To Ty wlasciwie w DE mieszkasz. ;P Musze za planowanie wziac, bo jeszcze \hotelu nawet nie zarezerowalem a mysle, zeby potem do NYC pojechac. Dam znac jak juz bede wiedzial dokladnie co i jak. Tak naprawde, to z uwagi na brak USC\LPR czekam na potwierdzenie, ze moge brac udzial w evencie, na ktory sie wybieram. Nie chce utopic kilka stow i dostac kosza. 

Ja mieszkam ogolnie na terenie MD ale adres mam DE. Moje prawo jazdy zawsze wszystkich szokuje, bo mam prawko z MD ale adres juz z DE. Wiec tak sobie kursuje miedzy tymi stanami. Daj znac, chetnie sie spotkam jak bedziesz mial czas i ochote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...