Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w ramach wolnej soboty postawiłem sobie szklarnie. Nieduza, 6x8 feet. Dostalem rozsade salaty ale nie wsadziłem bo po południu zrobil się tak silny wiatr ze miałem obawy o to ze mi szklarnia odleci do sasiadow. Na szczęście mocowania wytrzymaly.  Z sadzeniem salaty postanowiłem poczekać pare dni żeby się ziemia w srodku nieco ogrzala. Zasialem tez paprykę w skrzynce, jak się uprawa powiedzie będzie co zapakować w słoiki na zime. Zamowilem tez drzewko figowe, niestety, pierwsze owocowanie za trzy-, cztery lata. Mam nadzieje ze Najwyzszy pozwoli doczekać i sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, andyopole napisał:

Wszystkiego najlepszego naszym forumowym Paniom.:wub:

 

Dolaczam sie.

A ja dostalem wezwanie do wymiany poduszki powietrznej od strony pasazera, wiec dopoki tego nie zrobie, przyjmuje zgloszenia na przejazdzke ze mna dla Waszych tesciowych. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KaeR napisał:

Dolaczam sie.

A ja dostalem wezwanie do wymiany poduszki powietrznej od strony pasazera, wiec dopoki tego nie zrobie, przyjmuje zgloszenia na przejazdzke ze mna dla Waszych tesciowych. ;>

Kaer, przyjedz gdzies niedaleko mnie, spotkamy sie i poszalejemy na drogach :D Tylko wtedy do wymiany to bylby chyba caly przod...

Dziekuje panowie! :wub:

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Kaer, przyjedz gdzies niedaleko mnie, spotkamy sie i poszalejemy na drogach :D Tylko wtedy do wymiany to bylby chyba caly przod...

 

Ha, ja to sie nawet wybieram do MD za kilka tygodni, ale patrzac po zdjeciach z Twojej okolicy, to chyba do tej bardziej cywilizowanej czesci. ;) Ja to sobie moim samochodem zbytnio nie poszaleje, bo to nie taki chick magnet jak Twoj. :) Civic 2009 to tak jak byc ksiegowym sredniego szczebla w sredniej wielkosci firmie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KaeR napisał:

Ha, ja to sie nawet wybieram do MD za kilka tygodni, ale patrzac po zdjeciach z Twojej okolicy, to chyba do tej bardziej cywilizowanej czesci. ;) Ja to sobie moim samochodem zbytnio nie poszaleje, bo to nie taki chick magnet jak Twoj. :) Civic 2009 to tak jak byc ksiegowym sredniego szczebla w sredniej wielkosci firmie. :)

Kaer gdzie bedziesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...