Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KaeR napisał:

Jak ja nie cierpię wiosennej zmiany czasu. Prawie 12-ta a ja dopiero wstaję. Mam nadzieję, że Trump zniesie zmianę czasu. 

Też nie lubię i uważam że to niepotrzebne. Jednak zysk w postaci dłuższego letniego dnia pozwala mi nie liczyć na Trumpa w tym temacie. Chociaż jako wielbiciel Putina może się na taki krok zdecydować, Rosja już chyba od dwóch lat nie zmienia czasu.

No i u mnie też już późno, 8.32am.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KaeR napisał:

Jak ja nie cierpię wiosennej zmiany czasu. Prawie 12-ta a ja dopiero wstaję. Mam nadzieję, że Trump zniesie zmianę czasu. 

A ja k***a mac dwa razy na to wystawilem. Dzisiaj, raz, drugi raz w niedziele rano za dwa tygodnie, jak bede wracal z PL lotem o 6:20am WAW-CDG (i dalej do CVG). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe my mieszkamy pol godziny od alabamy, tam zreszta mamy najbliższe większe miasto. I jest różnica czasu godzinę, zawsze mam taki mętlik w głowie bo czesto z sąsiadka jeździmy tam w weekendy na flea market, ona sprzedaje ręcznie robiona biżuterię a ja sie szwędam i poluję na jakies okazje :P zawsze jak wracam to jest mi dziwnie, zwłaszcza jak wracamy, w Alabamie jest jeszcze jasno a w domu juz ciemno i godzina ucieka niby tylko a sie czuje jakby conajmniej ze 3 uciekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

A ja k***a mac dwa razy na to wystawilem. Dzisiaj, raz, drugi raz w niedziele rano za dwa tygodnie, jak bede wracal z PL lotem o 6:20am WAW-CDG (i dalej do CVG). 

Ale przynajmniej sobie podrozujesz. :( My cierpimy bez powodu. ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ilon napisał:

Mi tam zmiana czasu pasuje, bo moze w koncu bede troche widziala tego slonca w ciagu dnia i bede mogla chodzic na dluzsze spacery albo biegi z psami. Tak to musialam wracac zanim sie robi ciemno, bo balam sie ze je zgubie. 

Widzialem dziś słońce. Przereklamowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...