Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, andyopole napisał:

Dobre ludzie dopiero dziś rano wrzucili moje wyniki. Ilosc antygenow wprawdzie wciąż podwyzszona ale znacznie mniejsza niż w pierwszym teście. Może do swiąt dociągnę?

Dociagniesz Andy, dociagniesz ;)

24 minuty temu, kzielu napisał:

No jasne ze moze. W PL odmowy raczej sie rzadko zdarzaja (osobiscie nie slyszalem), gdziekolwiek indziej - czesto. Na marihuane jest roczny ban zdaje sie. Poczytaj VJ.

:o

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, kzielu said:

No jasne ze moze. W PL odmowy raczej sie rzadko zdarzaja (osobiscie nie slyszalem), gdziekolwiek indziej - czesto. Na marihuane jest roczny ban zdaje sie. Poczytaj VJ.

A pytaja o to na badaniach medycznych czy w ambasadzie? Jak wyglada generalnie badanie medyczne do wizy imigracyjnej. Jakie pytania sa zadawane przez P. Doktora? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

No jasne ze moze. W PL odmowy raczej sie rzadko zdarzaja (osobiscie nie slyszalem), gdziekolwiek indziej - czesto. Na marihuane jest roczny ban zdaje sie. Poczytaj VJ.

No co ty? Mnie powiedzieli, że to na którąś z wenerycznych. 

Edytowane przez KaeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zesmy sie przeprowadzili! Closing byl w czwartek, w piatek moversi przerzucili caly nasz dobytek, no i wielkie rozpakowywanie. Te piec dni to bylo zdecydowanie za malo!

Dzisiaj natomiast otwieramy basen! Bedzie w sam raz na te upaly w czwartek i piatek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weneryczne to krew. Siusiu jest chyba dosc szersze, bo i wiecej kosztuje niz zwykle ogólne badanie moczu a wynik przesyłają elektronicznie po kilku dniach wiec zdaje sie ze cos tam wiecej szukają. Ja tez nie wiedziałam ze bedzie badany mocz, ale na szczescie pęcherz miałam pełny Haha :D a badania robiłam wczoraj. 

Co do samych badań i marihuany- lekarz pyta o używki, ja akurat nie mam takiego problemu wiec tu dyskusja sie nie rozwinęła :P doktor zadaje duzo pytań: o przebyte operacje, choroby, dolegliwości (wyszczególnia), bada sprawność mózgu (LOL), wzrok, słuch, ostukuje, osluchuje, ogląda całe ciało (No, prawie całe, bez przesady), ewentualnie daje dodatkowe szczepienia, albo zleca jakies dodatkowe badania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kzielu napisał:

 

19 minut temu, Patipitts napisał:

Na weneryczne to krew. Siusiu jest chyba dosc szersze, bo i wiecej kosztuje niz zwykle ogólne badanie moczu a wynik przesyłają elektronicznie po kilku dniach wiec zdaje sie ze cos tam wiecej szukają. Ja tez nie wiedziałam ze bedzie badany mocz, ale na szczescie pęcherz miałam pełny Haha :D a badania robiłam wczoraj. 

Co do samych badań i marihuany- lekarz pyta o używki, ja akurat nie mam takiego problemu wiec tu dyskusja sie nie rozwinęła :P doktor zadaje duzo pytań: o przebyte operacje, choroby, dolegliwości (wyszczególnia), bada sprawność mózgu (LOL), wzrok, słuch, ostukuje, osluchuje, ogląda całe ciało (No, prawie całe, bez przesady), ewentualnie daje dodatkowe szczepienia, albo zleca jakies dodatkowe badania. 

Mi pielegniarka tlumaczyla co robia na co i o marysce nic bylo. Jakby cos mowila, to bym wyszedl i przyszedl za pol roku. ;) Mocz to na rzerzaczke. Wiedzialem, ze jedno albo drugie bo jest w I-cos tam cos tam. 

Reszta tak jak opisane powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

A to widzisz, to robią widać na rożne wenery :D bo krew jest na kiłę na 100%, taka tylko informacja była na wyniku. 

Google mówi, ze kiła to syphilis. :) Tak na marginesie, jak ktos sprawdzi zapytania do googla w mojej przegladarce z ostatnich dwóch dni to pomysli, ze brałem udział w jakiejś seksualno-narkotycznej orgii. :>

Poczytałem o maryśce i wychodzi na to, ze lekarz może dodać ten test, jesli ktos jest podejrzany po wywiadzie. Spojrzałem w lustro. Chyba nie wygladam podejrzanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gorzej- jak doktor zobaczył moje posiniaczone nogi to mógł sobie pomyśleć ze w jakiejs takiej orgii uczestniczyłam :P kto wie co to pole dance i jak wygladaja siniaki po konkretnym treningu to wie o czym mowię. Tyle dobrego ze o tym ze trenuje mu powiedziałam przed tym jak mnie oglądał. Moja mama po zobaczeniu moich siniakow stwierdziła ze wyglądam jakby mnie pułk zgwałcił :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...