Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Patipitts napisał:

U mnie gorzej- jak doktor zobaczył moje posiniaczone nogi to mógł sobie pomyśleć ze w jakiejs takiej orgii uczestniczyłam :P kto wie co to pole dance i jak wygladaja siniaki po konkretnym treningu to wie o czym mowię. Tyle dobrego ze o tym ze trenuje mu powiedziałam przed tym jak mnie oglądał. Moja mama po zobaczeniu moich siniakow stwierdziła ze wyglądam jakby mnie pułk zgwałcił :P 

Haha u mnie bylo to samo. Siniaki od wewnetrznej strony ud wygladaja dosc podejrzanie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ilon napisał:

Haha u mnie bylo to samo. Siniaki od wewnetrznej strony ud wygladaja dosc podejrzanie :P 

No dokładnie :P a jak kombinowałam jak tłumaczyłam lekarzowi co to jest pole dance :P taniec na rurze wiadomo ze zle sie niektórym kojarzy, szczególnie ze z tańcem to w sumie ma niewiele wspólnego, wiec dyplomatycznie okreslilam to jako "akrobatyka na drążku" :P dzis juz troche wyblaknięte sińce wiec idę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostka mojego męża miała dzisiaj poranny jogging z rodzinami. Byłam jedyna obecna żona :D ale dałam radę przebiec 2 mile, więc nie było źle.  Jeszcze nie przyzwyczaiłam się do tutejszej atmosfery - wszystko na wzgórzach, powietrze zupełnie inne niż w naszym wcześniejszym miejscu zamieszkania! 

No i za miesiąc wysyłam RoC! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mogę ale problemem jest czas. Z tego co rozumiem petycja o obywatelstwo musiałaby zostać zaakceptowana zanim wygaśnie mi ważność zielonej karty. Tą wygasa za jakieś 4 miesiące i jest spore ryzyko że po prostu nie starczy czasu. Ten tymczasowy stempel zanim otrzyma się 10 letnia karte się chyba nie liczy. Tak to przynajmniej zrozumiałam lol. No i poza tym musiałabym płacić za RoC + obywatelstwo na raz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaaa, ja chciałem powiedzieć że właśnie dojrzałem iż dziś mija trzecia rocznica założenia tego wątku. Nie wiem jak i czy jako zwykły forumowicz mam dostep do statystyk ale coś mi się zdaje że ilość stron i postów jest całkiem przyzwoita. Cieszę się że wciąż chcemy coś powiedzieć!

Może ktoś z admistratorow znajdzie chwilkę na przedstawienie statystyk. 

Acha, gdzie się odbiera nagrodę za zwycięstwo? Ha ha haaaa...

Edytowane przez andyopole
Literówki, pieprz...ny slownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...