Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jackie napisał:

A ja w domu siedzę. Chirurg podczas operacji znalazł kolejnego guzka który w ogóle nie pokazał się na żadnym z testów. Na szczęście obyło się bez mastektomii, wciąż mam dwie piersi, choć ta z lewej trochę lewo teraz wygląda ;) Mam odpoczywać przez 3 tygodnie, niedługo potem zacznę naświetlania. Wszystko wskazuje na to że nie będę potrzebowała chemii, jedyne co mnie czeka to 5 lat terapii anty-hormonalnej.

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :)

Ja jeszcze podtrzymam palce. Czekam na wyniki ponownego testu na antygeny. Laboratorium było dla mnie litościwe i jeszcze nie zamieściło wyników. Dobre ludzie, nie chcą mi psuć długiego weekendu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

Swego czasu brałem sporo Oxicodaine. Gdy to zobaczył mój mocno opalony kolega z pracy natychmiast zaoferował mi $20/tabletkę. Ja brałem 2 szt. co 3-4 godziny, bywało że poprawiłem alkoholem i nic, zero odlotu! Jak oni to robią? 

Z tego co widzialem w TV, to rozpuszczają tabletkę a płynną już zawartość wstrzykują w żyły. Tak do działała. A swoją drogą to troche dziwne ze dokładny instruktaż nt jak sie narkotyzować, można łatwo i bez problemu obejrzeć a hamerykanskiej TV.

P.S. Bynajmniej nikomu nie zalecam tego typu "procedury". Bardzo łatwo można przedawkować i obudzić sie już na tamtym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze dzis robilem badania do GC. Nikt mi nie powiedzial, ze trzeba bedzie sikac. Bylem zupelnie nieprzygotowany! 

Z drugiej strony mialem wszystkie szczepienia. Lekarz powiedzial, ze rzadko sie to zdarza. Dobrze, ze znalazlem rachunek za MMR i Tdap sprzed 10-ciu lat. Moze fianansowo bede troche do przodu. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KaeR napisał:

...ze dzis robilem badania do GC. Nikt mi nie powiedzial, ze trzeba bedzie sikac. Bylem zupelnie nieprzygotowany! 

A co brales jakies narkotyki przed ta wizyta? :P 

Jak minal dlugi weekend szanownym forumowiczom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎5‎/‎26‎/‎2017 o 18:22, andyopole napisał:

Ja jeszcze podtrzymam palce. Czekam na wyniki ponownego testu na antygeny. Laboratorium było dla mnie litościwe i jeszcze nie zamieściło wyników. Dobre ludzie, nie chcą mi psuć długiego weekendu. :D

Dobre ludzie dopiero dziś rano wrzucili moje wyniki. Ilosc antygenow wprawdzie wciąż podwyzszona ale znacznie mniejsza niż w pierwszym teście. Może do swiąt dociągnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamila Chabros napisał:

Pytanie z ciekawosci, czy takie badanie moczu czy krwi do GC lub do wizy imigracyjnej moze pokazac czy sie korzystalo z uzywek (np. marihuana). Spotkaliscie sie z jakimis przypadkami ze odmowiona wizy bo wykryto w badaniu marihuane? 

No jasne ze moze. W PL odmowy raczej sie rzadko zdarzaja (osobiscie nie slyszalem), gdziekolwiek indziej - czesto. Na marihuane jest roczny ban zdaje sie. Poczytaj VJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...