Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, andyopole napisał:

A jaaa, ja chciałem powiedzieć że właśnie dojrzałem iż dziś mija trzecia rocznica założenia tego wątku. Nie wiem jak i czy jako zwykły forumowicz mam dostep do statystyk ale coś mi się zdaje że ilość stron i postów jest całkiem przyzwoita. Cieszę się że wciąż chcemy coś powiedzieć!

Może ktoś z admistratorow znajdzie chwilkę na przedstawienie statystyk. 

Acha, gdzie się odbiera nagrodę za zwycięstwo? Ha ha haaaa...

Trzy lata? A pamietam pierwszy post jakby to bylo wczoraj... :) No to pogratulowac inicjatywy!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/2/2017 o 20:55, andyopole napisał:

A jaaa, ja chciałem powiedzieć że właśnie dojrzałem iż dziś mija trzecia rocznica założenia tego wątku. Nie wiem jak i czy jako zwykły forumowicz mam dostep do statystyk ale coś mi się zdaje że ilość stron i postów jest całkiem przyzwoita. Cieszę się że wciąż chcemy coś powiedzieć!

Ja to zawsze chce cos powiedziec lol. 

Milego poniedzialku forumowicze!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andyopole napisał:

Mów Ilonko, mów. Bez Ciebie jakoś smutno i cicho tutaj.

A ostatnio troche zajeta bylam i tak jakos malo sie udzielalam. Poza tym w weekendy probowalam ograniczac uzywanie internetu. U mnie jak zwykle pelno dziwnych rzeczy sie dzieje. Kiedys jak napisze ksiazke na podstawie swojego zycia to zarobie grube hajsy lol. Z ciekawszych rzeczy to summer camp sie u nas zaczyna w niedziele. Ja sie ciesze, bo w tym roku nie pracuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze tutejsze prawo jazdy dokonało żywota czyli expired. Poszedłem we wtorek do DMV a tam zleciało się pół biura do monitora bo u nich figurowalem jako illegal, który jakimś cudem ma prawo jazdy. To prawda, gdy osiem lat temu robiłem prawko to nawet nie zacząłem procedury o GC.  Musiałem przyjsc w środę żeby pokazać że mam nie tylko paszport ale nawet GC. Niestety, pani z DMV nie mogła nawiązać łączności z Immigration. Zdałem test że ślepoty i poszłem do domu (poszłem bo mam blisko). Przyszłem (blisko mam) znów dziś rano, skasowali mnie na $40, nawiązaliśmy błyskawicznie łączność z USCIS, okazało się że moja GC jest niepodrabiana i poszedłem  (daleko) do pracy.

Mam funkiel nówka prawo jazdy.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Moje pierwsze tutejsze prawo jazdy dokonało żywota czyli expired. Poszedłem we wtorek do DMV a tam zleciało się pół biura do monitora bo u nich figurowalem jako illegal, który jakimś cudem ma prawo jazdy. To prawda, gdy osiem lat temu robiłem prawko to nawet nie zacząłem procedury o GC.  Musiałem przyjsc w środę żeby pokazać że mam nie tylko paszport ale nawet GC. Niestety, pani z DMV nie mogła nawiązać łączności z Immigration. Zdałem test że ślepoty i poszłem do domu (poszłem bo mam blisko). Przyszłem (blisko mam) znów dziś rano, skasowali mnie na $40, nawiązaliśmy błyskawicznie łączność z USCIS, okazało się że moja GC jest niepodrabiana i poszedłem  (daleko) do pracy.

Mam funkiel nówka prawo jazdy.

No popatrz i tyle czasu żyłeś w błogiej nieświadomości, że jesteś w jakimś systemie "nielegalny" :P. A tak swoją drogą, skoro oni w DMV mieli takie info to czy policja też miała do tego wgląd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, haneczka019 napisał:

No popatrz i tyle czasu żyłeś w błogiej nieświadomości, że jesteś w jakimś systemie "nielegalny" :P. A tak swoją drogą, skoro oni w DMV mieli takie info to czy policja też miała do tego wgląd? 

Policji amerykańskiej generalnie to nie interesuje status imigracyjny danej osoby. Chyba ze popełni ona jakieś przestępstwo. Wtedy można dostać szybki deport i to mimo faktu posiadania GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...