Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A

Godzinę temu, haneczka019 napisał:

Brawo Andy! 

 

I brawo Joanna, dobry nauczyciel to połowa sukcesu :D.

Nawet najlepszy nauczyciel rozłoży bezradnie ręce jeśli nie trafi na madrego, sprytnego, inteligentnego a na dodatek przystojnego ucznia!

 

Mogę jeszcze parę zalet wymienić ale....:D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, andyopole napisał:

A

Nawet najlepszy nauczyciel rozłoży bezradnie ręce jeśli nie trafi na madrego, sprytnego, inteligentnego a na dodatek przystojnego ucznia!

 

Mogę jeszcze parę zalet wymienić ale....:D

Ale twoja wrodzona skromność Ci na to nie pozawala,  wiem :D.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce koszt leczenia kanałowego to 300zł+  resztę dopłaca  NFZ , ale kumpel raz się szarpnął i zrobił całkowicie prywatnie 4 wizyty po 500zl za każdą = 2000zł . Jednak jak chcemy rozmawiać o horrendalnych kwotach za dentystę to kumpel w Norwegii leczył zęby, dodatkowo zastosowali u niego nowatorską technologię laserową + jakiś nowy materiał w plombach , kwota w Polsce pozwalała na zakup samochodu.  Wiesz  andyopole tutaj już nie chodzi tylko o ból , tutaj chodzi dodatkowo za podwójne lub potrójne płacenie, bo jak coś schrzanią to trzeba będzie zapłacić za wyrwanie zęba lub kolejne pieniądze np. tak zwaną korne a to w Polsce w ogóle już nie refundują i koszt 700-1500zł. Ja na dodatek  po ostatnich dentystach do poprawy (ponownego zrobienia)  jest sporo zębów (nie pisze ile bo byście tu zemdleli) . A ostatnio z kasą bardzo krucho bo zakończeniu edukacji (została tylko obrona) wszystko jak na komendę wysiadło: komórka , bez szaleństwa le któraś stówka pęknie (nie chce smartfona wole jakiś zwykły telefon komórkowy) .auto naprawić trzeba by było , nowe opony kupić itd.  A kasa świeci pustkami , najbliższa robota płatna to październik , wiec kasa dopiero w listopadzie a do tego czasu na oszczędnościach trzeba przeżyć.  .Kolejny aspekt ,ze następna wizyta umówiona najwcześniej jak tylko się dało czyli na 4 września  , w takim tępię to ja siebie do nowego roku nie wyremontuje zębów  a planowałem do października. Obawiam się ,że na wymarzone dwa kursy językowe (angielski +norweski) albo jak uznam ,ze angielskiego mam dosyć  (norweski + rosyjski) nie starczy w tym roku jak mnie będą tka na leczenie kanałowe naciągać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zębów sam sobie nie naprawisz, ale języków możesz się zacząć uczyć samodzielnie. Teraz w necie jest tyle dostępnych materiałów do samodzielnej nauki, że z pewnością coś znajdziesz. A jak będziesz miał trochę funduszy to zainwestujesz w jakieś kursy. Szkoda marnować czas, skoro chcesz się uczyć... oczywiście jeśli chcesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...