Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, scarab napisał:

Od kilku dni dolar mocno idzie w górę, ktoś z Was ma pomysł z czym to jest związane? Dobrze byłoby wiedzieć ile potrwa i czego można się spodziewać w najbliższych miesiącach :D 

Niech idzie, zawsze wiecej kaski bedzie jak wymienie zielone :P 

Mnie znowu ostatnio zastanawialo skad taka podwyzka cen paliwa w ostatnich tygodniach. Tak jak zazwyczaj u mnie utrzymymywalo sie w okolicach $2.30, teraz jest $2.70. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ilon napisał:

Niech idzie, zawsze wiecej kaski bedzie jak wymienie zielone :P 

Mnie znowu ostatnio zastanawialo skad taka podwyzka cen paliwa w ostatnich tygodniach. Tak jak zazwyczaj u mnie utrzymymywalo sie w okolicach $2.30, teraz jest $2.70. 

U nas tez paliwo gdzies w tych okolicach, moj maz rwie włosy z głowy bo mówi ze w tym okresie nie bywało podwyżek aż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Do czego to doszło. Paczki żywnościowe od zamożnych krewnych z Polski znaczącym wsparciem dla ubogich Amerykanów przyjmujących dary z prawdziwą wdzięcznością. ;)

Mama cie wszędzie znajdzie :) 

 

5 godzin temu, srk napisał:

A te pol czekolady to przy kontroli celnej zjedli? :)

Haha No powiedzmy ;) 

 

5 godzin temu, Roelka napisał:

Mnie mama też podobne paczki przysylala.  :D

Mamy są najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, srk napisał:

A te pol czekolady to przy kontroli celnej zjedli? :)

To się nazywa "pobranie próbki produktu do analizy"...

Nieraz widziałem jak na polskiej granicy, podczas kontroli fitosanitarnej, kierowcy ciezarowek nosili do kantora celników skrzynki z cytrusami czy innymi smakołykami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...