Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Oddzwonili po 4h. Dowiedziałam się, że mój wniosek jest obecnie rozpatrywany (yay!). Spytałam, czy mogę wystąpić o expediting, okazało się, że nie można tego zrobić w trakcie rozpatrywania wniosku, ale w sumie to się cieszę, bo to znaczy, że prawdopodobnie już niedługo dostanę EAD  
Ooo super gratki!!! :)

Sent from my VS425PP using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andyopole napisał:

To spora sztuka, jechać na zachodnie Wybrzeże i ominąć jeden z trzech stanów leżący nad Pacyfikiem. Nazywa się tak jakoś dziwnie, mało kto słyszał, co innego Kalafiornia, wszyscy będą zazdrościć. ;)

No już taka natura człowiecza, że ciągnie go w pierwszej kolejności do tych bardziej znanych miejsc ;). I wierz mi, nie zależy mi na zazdrości innych, wręcz przeciwnie, wolę omijać zazdrośników szerokim łukiem. 

PS:

Przez chwilę się zastanawiałam czy napisałam "oregano", że mi piszesz o kalafiorze??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, haneczka019 napisał:

No już taka natura człowiecza, że ciągnie go w pierwszej kolejności do tych bardziej znanych miejsc ;). I wierz mi, nie zależy mi na zazdrości innych, wręcz przeciwnie, wolę omijać zazdrośników szerokim łukiem. 

PS:

Przez chwilę się zastanawiałam czy napisałam "oregano", że mi piszesz o kalafiorze??? :D

Dobra, dobra. Kolegi nie chcesz odwiedzić, trudno, @ilon odwiedzi wujka. Może  nawet @agatenka się zabierze!

 

 

Żeby nie nabijać postów zapytam. Wysłałem paczkę parę dni temu do Ohio University. Odbiorca nosi polskie nazwisko: Jim Ja***ski znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lepsza polowa dostala mandat dzisiaj, 20 ponad limit. Policjant (miastowy - co jest wazne) byl przesympatyczny, uspokajal ja zeby sie nie denerwowala i kilkukronie powtarzal zeby zaznaczyla 'not guilty' i poszla do sadu. Ze w sadzie dostanie redukcje kary i zadnych punktow. I ze on tam bedzie i jej pomoze. Na poczatku nie moglem uwierzyc, ale poszperalem troche i co sie okazuje:

1. Gliniarz za wizyte w sadzie ma zaliczony pelny dzien pracy. Jak ma jednego delikwenta to 10 minut i idzie do domu na reszte dnia.
2. Sedzia z magistratu, ktory bedzie jej sprawe rozpatrywal,  mial sam sprawe za jazde po pijaku kilkanascie lat temu. Przydzwonil w lampe na skrzyzowaniu, pol mili od mojego domu. Nie byli w stanie zrobic sobriety tests bo nie mogl pionu utrzymac po wyjsciu z samochodu. Juz wtedy byl sedzia. Mimo tego (a moze dzieki temu) wygrywal wszystkie wybory od tamtej pory.
3. Jak zaplaci mandat wg citation to miasto dostanie polowe kwoty, reszta idzie do stanu. Jak wyrok wyda sedzia magistratu, formalnie w wyniku procesu i za wykroczenie za ktore nie sa nadawane punkty,  to calosc idzie do miasta. To na citation wpisuja pelna stawke godzinowa, tak zeby delikwenta zachecic do wizyty w sadzie. 

Normalnie nie moge sie doczekac, az wyznacza jej court date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, katlia napisał:

No to jak sie wszyscy odwiedzacie, to nie zapomnijcie ze katlia w Denver tez mile widzi forumowiczow u siebie :) 

Mozliwe ze we wrzesniu zrobie sobie mala objazdowke po USA i CO jest 100% na mojej liscie ;) 

11 godzin temu, andyopole napisał:

Dobra, dobra. Kolegi nie chcesz odwiedzić, trudno, @ilon odwiedzi wujka. 

Pewnie, ze tak! Jak mnie zapraszaja to ja wszedzie ide :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...