Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, andyopole napisał:

U nas, na dzikim zachodzie dopiero o 8pm.:D

To już nie będzie live ;)

Warto obejrzeć - szczególnie jak ktoś lubi musicale (a ja uwielbiam). Trochę mało rocka jak dla mnie ale może taki pomysł na to mieli, ogólnie bardzo dobre. Po zmasakrowaniu Grease przez Fox w zeszłym roku, miałem lekkie obawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest na moje siły. Godzina koncertu i szósta przerwa na reklamy. Wlazlem pod pierzyny i wolę poczytać książkę. Zresztą, jak na bądź co bądź rockoperę można stwierdzić brak rocka. 

Napewno obejrzał bym chętnie na żywo. Poszukam później w necie czy będą to grali w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

Co tam grypa. Pojedziesz tak czy inaczej. Zgadlem?:D

Ja raz wybrałem się na wizytacje do kopalni z zapaleniem płuc , takim ,że lekarz mnie prowadzący (jedyny z 9 , którzy mnie badali stwierdził to od razu a  inni przez 2 tygodnie wyznać się nie potrafili a ja leżałem jak łazarz z gorączką pod 40 stopni ),że nie zatrzyma mnie w szpitalu tylko dlatego ,że za niecały tydzień były Święta Bożego Narodzenia .A ja pojechałem z swoją inteligencją 350km i 1000m pod ziemię.  Na dodatek nie zjadłem śniadania bo byłem spóźniony...( u mnie to czasem oznacza ,że robi mnie się słabo) .Miałem tyle sił ,że powiedziałem ,ze mnie słabo... Minęło trochę czasu (ponad 2 lata) a ja do tej pory czuje skutki mojej głupoty. Każdy ma własny rozum , ale po tym wszystkim stwierdzam ,ze nie warto było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

To nie jest na moje siły. Godzina koncertu i szósta przerwa na reklamy. Wlazlem pod pierzyny i wolę poczytać książkę. Zresztą, jak na bądź co bądź rockoperę można stwierdzić brak rocka. 

Napewno obejrzał bym chętnie na żywo. Poszukam później w necie czy będą to grali w maju.

Niestety czestotliwosc reklam zabijala to troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ilon napisał:

Uff, dzisiaj sprawdzilam konto i w koncu USCIS procesuje moj czek :P 

gratuluje Ci. zmowie zdrowaske zeby bylo szybko. A ze jestem teraz w Chicago blisko Jackowa to zdrowaska wspolnie z goralkami zadiala :-P.

Edytowane przez karusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki ilon! Teraz juz z górki :)

 ja wlasnie w drodze na moje biometrics, ktore mam jutro z rana. Po przebudzeniu termometr wskazał magiczne 36,6 wiec jestem super happy ze udało sie wyzdrowieć do wyjazdu :) troche mnie jednak martwi ze nadal sie uscis nie odezwał w sprawie mojego ead, a dostali odpowiedz tydzień temu... No coz, jak widać z K1 poszło za gładko to teraz musze pocierpieć podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/3/2018 o 11:38, Patipitts napisał:

Gratki ilon! Teraz juz z górki :)

Mam nadzieje. Teraz tylko czekam na biometrics a potem zapominam o sprawie na rok. Napewno beda mnie wolac na interview. Nie mialam wczesniej przy AOSie, a teraz jeszcze mam ROC z rozwodem. Ale mimo wszystko staram sie byc pozytywnie nastawiona i sie niepotrzebnie nie denerwowac :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2018 o 13:56, ilon napisał:

Mam nadzieje. Teraz tylko czekam na biometrics a potem zapominam o sprawie na rok. Napewno beda mnie wolac na interview. Nie mialam wczesniej przy AOSie, a teraz jeszcze mam ROC z rozwodem. Ale mimo wszystko staram sie byc pozytywnie nastawiona i sie niepotrzebnie nie denerwowac :)

 

Apropos tego ze ci „skipneli” Interview na GC, to sie wlasnie niedawno dowiedziałam ze juz tego nie robią :( wszyscy, nawet po K1 maja juz rozmowy, od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...