Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kzielu napisał:

Ale po co podlewac ? Moja zona ma teorie ze jak sie nie podlewa to sie robi mocniejsza i w sumie poki to co dziala - moze nie wygladac za pieknie w czasie bardziej suchego lata ale nie umiera. Szkoda wody.

Hm, no u nas takie podejscie nie podzialalo zbyt dobrze - mamy mala sekcje trawnika ktorej regularnie nie podlewalismy i trawe trzeba bylo siac od nowa na jesieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Happy Hump Day kochani forumowicze? Co tam, jak tam? Napiszcie cos optymistycznego! 

U mnie jeszcze 25 dni i wyjazd na dłuuuugo planowany Road Trip po zachodnim wybrzeżu. Na szczęście udało mi się dogadać z pracodawcą w sprawie dłuższego urlopu niż 2 tygodnie (co nie było proste, zresztą kiedyś już gdzieś tu na forum o tym pisałam), ale zgoda na miesięczny urlop jest! Cieszę się jak dziecko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, haneczka019 napisał:

U mnie jeszcze 25 dni i wyjazd na dłuuuugo planowany Road Trip po zachodnim wybrzeżu. Na szczęście udało mi się dogadać z pracodawcą w sprawie dłuższego urlopu niż 2 tygodnie (co nie było proste, zresztą kiedyś już gdzieś tu na forum o tym pisałam), ale zgoda na miesięczny urlop jest! Cieszę się jak dziecko :D

Oregon w planach czy omijasz duzym lukiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roelka i mcpear gratulacje :) 

a ja wlasnie dostałam maila ze moja sprawa jest ready for schedule Interview :o jestem w ciężkim szoku, mam nadzieje ze sie z tym schedulowaniem wstrzymają jeszcze z miesiąc jak juz sie przeprowadzimy, nie sadzilam w najśmielszymi snach ze to tak szybko i bez RFE bedzie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jackie napisał:

 

Gratki! My mieliśmy 1 kwietnia :)

Dzięki. :) U nas stuknelo 4 lata. A u was? 

 

5 godzin temu, Patipitts napisał:

Roelka i mcpear gratulacje :) 

a ja wlasnie dostałam maila ze moja sprawa jest ready for schedule Interview :o jestem w ciężkim szoku, mam nadzieje ze sie z tym schedulowaniem wstrzymają jeszcze z miesiąc jak juz sie przeprowadzimy, nie sadzilam w najśmielszymi snach ze to tak szybko i bez RFE bedzie.

Grats! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, haneczka019 napisał:

No niestety, Oregonu nie ma tym razem w planach :mellow:

To spora sztuka, jechać na zachodnie Wybrzeże i ominąć jeden z trzech stanów leżący nad Pacyfikiem. Nazywa się tak jakoś dziwnie, mało kto słyszał, co innego Kalafiornia, wszyscy będą zazdrościć. ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2018 o 01:07, andyopole napisał:

Jak już jesteśmy w nudnym mieście.... Na początku maja lecę tam na tydzien. Na zwiedzanie będę miał 4-5 dni. Co, oprócz klasyków czyli Statuy Wolności, wyspy Imigrantów, punktu zero, itp. podpowiecie mi do obejrzenia. Interesuje mnie historia i technika. Galerie sztuki tym razem odpuszczam. Gdzie trzeba się zabukowac wczesniej? Będę z przewodnikiem, który mieszkał 20 lat na Battery Park więc potrzebuje tylko punkty, trasa dojazdu i komunikacja po mieście  to jego problem.

andyopole@ nie wim, czy ktoś Ci już doradził fajne miejsce w NYC dla technicznie zakręconych (nie mam siły przeglądać całego wątku - w końcu w robocie jestem :P). jeżeli nie, to polecam https://www.intrepidmuseum.org/ . Mój ojczym, miłośnik lotnictwa był zachwycony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...