Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, andyopole napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. ;)

Też się przymierzam do PVC bo sąsiad ma taki. Głupio by przy tym wyglądały zwykłe  dechy.

Coz moge powiedziec - nie mam pojecia bo nie jest to nigdzie rozpisane :)

Moj sasiad wlasnie ma dechy, nie wyglada to w sumie najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Musisz znalezc jakas tam atrakcyjna i mila Pania w OR co Ci bedzie obiadki gotowac, to zaraz zaoszczedzisz na ten plot :) 

Niestety, taką która mi dorówna w gotowaniu znaleźć trudno. Inne trzeba karmić najpierw na randkach, nie wiem jaki byłby zwrot z tej inwestycji ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/23/2018 o 14:13, andyopole napisał:

To jest zussamen do kupy. Ile za robotę wzieli? Koszty robocizny mnie ciekawią. 

Akurat jestem na bieżąco więc Ci wszystko pięknie policzę.  

Wczoraj kupowałam 300ft vinylowego w Lowe's (6ft wysokości), tak normalnie za wszystko (panele, słupki, caps, beton) wyszłoby około $3700 (nie mamy sales taxu). 

Po lekkiej kombinacji ( zniżki, gift karty, kupowanie przez strone z 4% cash back) udało mi się to zbić do $2978. B)

Podejrzewam że nie każdemu będzie się chciało tak dłubać, więc odejmę tylko zawsze dostępny kupon na 10% -także mniej więcej 300ft - $3330 ($11-ft) 

Tak więc 200ft płotu - $2200 (niech będzie $2750 max dodajac gate )  - jak widzisz robocizna około $5000 lub więcej.

 

2 lata temu z moim lubym postawiliśmy 260ft przez weekend a do kontaktorów nam bardzo daleko ;)  Pierwsze przęsło było prz.... i zajeło chyba ze 2 godziny, kolejne już raz dwa - dodam że stoi do tej pory hahaha  i jest nawet prosty :D

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo ładna kalkulację! Też zamierzam wziąć jakiegoś Meksia do pomocy i zrobić to samemu a zaoszczędzony grosz przepuścić w jakiś grzeczny sposób. Wczoraj oglądałem te rzeczy na homedepot.com. Czy w środek plastikowego słupka trzeba włożyć 4x4" i potem go zabetonowac czy sam plastic wsadza się w  beton? Jakoś sam plastic mi się wydaje zbyt lichy a na dodatek miewam w tym miejscu silne poprzeczne do płotu podmuchy wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, agatenka napisał:

My nie dawaliśmy 4x4, a przeżył dość mocne wichury. Ten starszy mamy właśnie z Home Depot, teraz taniej wychodzi z Lowe's (za praktycznie ten sam produkt). Plus w Lowe's ( czy w sklepie czy w online) zawsze możesz użyć kuponów. Te kupisz tutaj: http://hugeoff.com/

Dzięki za cenne wskazówki, masz u mnie szesciopak, odbiór wlasny.:D

 

Raz jest taniej tu, raz tam, generalnie odwalają cyganstwo i jeśli chce się zrobić wiekszy zakup wtedy trzeba urządzić polowanie. Niestety,  co by nie mówić, zmonopolizowali rynek.

W ten sposób kiedyś kupiłem pralkę i suszarkę. Najtańsze były w środę przed Thanksgiving. W Black Friday już o $150 drożej na sztuce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...