Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

To w -200, tam faktycznie nie ma miejsca ale w -700 i -900 schowki są większe, a ja nigdy nie oponowałem gdy kazali mi zrobic gate check, ba, sam poslusznie zapinalem kartonik. Aż do dzisiaj. Zakładając ze czekasz 10 minut na odbiór bagażu w rekawie, w upale bez klimy albo przy -20F bez kurtki bo ja schowałeś  do podręcznego, to w ciagu ostatnich 10 lat zmarnowałem 33 godziny swojego życia czekając niepotrzebnie na odbiór bagażu (100 segmentów rocznie, 20% w dłuższych Kanadyjczykach)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dostawa, dziś wymiana. Wszystkie okna nowe! Chłopcy zgrabnie się uwinęli. Wróciłem z pracy przed piątą i już ich nie było. Raz w tym kraju przerabialem wymianę okien i doświadczony tamtą apokalipsą chciałem zamówić kobitę do sprzatania a tu czysciutko, pozamiatane, odkurzone. Polecialem podloge na mokro ale woda nawet nie byla zbyt brudna. Luzik. Teraz nowe blindy musze pozamawiac. Wiem jakie chce ale nie potrafie znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

W piątek dostawa, dziś wymiana. Wszystkie okna nowe! Chłopcy zgrabnie się uwinęli. Wróciłem z pracy przed piątą i już ich nie było. Raz w tym kraju przerabialem wymianę okien i doświadczony tamtą apokalipsą chciałem zamówić kobitę do sprzatania a tu czysciutko, pozamiatane, odkurzone. Polecialem podloge na mokro ale woda nawet nie byla zbyt brudna. Luzik. Teraz nowe blindy musze pozamawiac. Wiem jakie chce ale nie potrafie znaleźć. 

Taki zarobiony jestes, ze az zablokowales mozliwosc wysylania ci wiadomosci na messengerze. Chyba ze tylko mnie zablokowales :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Taki zarobiony jestes, ze az zablokowales mozliwosc wysylania ci wiadomosci na messengerze. Chyba ze tylko mnie zablokowales :D 

Chyba żartujesz! Jakże bym mógł? W czasie lunchu sprawdzę. Może gdzieś szturchnalem paluchem grubym od lopaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patipitts napisał:

Trzymajcie kciuki za mojego pieska, jutro rano jedziemy na zabieg usunięcia guza na łapce, oby sie nie okazal rakowy :( tak panikuję że szok, kto ma pieski to rozumie. Od razu tez niestety dostanie po jajkach i bedzie bezjajeczny wiec juz mi go żal i stresik x2.

Trzymam kciuki! Moj piesio ma raka :(, wiec wiem, ze jest to ciężkie. Oby nie było rakowe! Wysyłam pozytywne myśli w twą stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ilon napisał:

Taki zarobiony jestes, ze az zablokowales mozliwosc wysylania ci wiadomosci na messengerze. Chyba ze tylko mnie zablokowales :D 

Ilonka to chyba tylko Ciebie, z ciekawości sprawdziłam pare sekund temu i ja mogę wysłać mu PW. Choc pewnie mi sie oberwie i mnie zaraz zablokuje :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pelasia napisał:

Trzymam kciuki! Moj piesio ma raka :(, wiec wiem, ze jest to ciężkie. Oby nie było rakowe! Wysyłam pozytywne myśli w twą stronę. 

Ojej przykro mi :( duzo zdrówka dla piesia i mam nadzieje że uda mu się wyzdrowieć. Mój to jeszcze młody dupek, zreszta ten guzek który mu wyszedł podobno ma dobre rokowania przy całkowitym wycięciu ale troche kijowe miejsce bo na łapce i nie wiadomo czy da sie wyciąć z odpowiednim marginesem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...