Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Truskawki też mogłabym mieć, ale nie lubię ;) Zioła w doniczkach mamy na okrągło, gdy ciepło się robi to idą na balkon. Fajnie że masz drzewka, my niestety skazani jesteśmy na balkon, więc szaleć nie ma jak. Choć z drugiej strony nie miałabym i tak czasu ani ochoty bawić się w więcej niż 2 krzaczki pomidorów, ale pomarzyć zawsze wolno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andyopole napisał:

Qrde, jescze 1.5 godziny lotu. Juz mam dosyć.  Szczesliwie, duzo miejsca na nogi, co w moim przypadku jest dosc istotne.

Oj tam, oj tam... Ja z Petersburga wracałam około 24 godzin autobusem. To dopiero można mieć dosyć! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jackie napisał:

Mój mąż truł i truł i w końcu wytruł - jedziemy do Polski w sierpniu. Po 12 latach nieobecności ja pewnie przeżyję szok kulturowy :D Mój mąż nigdy w Polsce nie był. Będzie czad.

Ja przeżyłam mały szok po zaledwie 3 latach nieobecności. :p 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Roelka napisał:

Ja przeżyłam mały szok po zaledwie 3 latach nieobecności. :p 

Kiedyś robiąc zakupy z kuzynką w PL, dostałam od niej tekst, żebym się tak nie uśmiechała do ludzi, bo mnie wezmą za wariatkę :lol: Było to jakoś po półtora roku życia w USA :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mola napisał:

Kiedyś robiąc zakupy z kuzynką w PL, dostałam od niej tekst, żebym się tak nie uśmiechała do ludzi, bo mnie wezmą za wariatkę :lol: Było to jakoś po półtora roku życia w USA :) 

Ja też właśnie dziwnie się czułam będąc w sklepach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w cvsie albo rite aid dostanę opatrunki poliuretanowe albo hydrożelowe? Sorry ze tak spamuję. Moj pies wczoraj rozwalił sobie szwy po południu na łapie. Lecznica juz była zamknięta, rana sie otworzyła ale tylko w środku, brzegi cały czas sa zaszyte. Jak dzwoniłam do dyżurnego weta i wysłałam mu fotkę to kazał mu posmarować maścią z antybiotykiem i zabandazowac i tak zrobiłam, chyba bez sensu w ogole bedzie jechac do lekarza jutro bo i tak na szycie juz za pozno. Wiec pomyslałam ze mu zostawię do zaziarnonowania ta ranę tylko ze nie mam odpowiednich opatrunków a jest oczywiście niedziela. Póki co mu mu przepłukuje solą fizjologiczna i smaruje ta maścią i zawijam zwykłym bandażem tylko zastanawiam sie skąd wziąć lepsze opatrunki zeby to sie nie zasuszylo. @Jackie -ty jesteś pielęgniarką zdaje się, mogłabyś mi doradzić Please? Z neta jak zamowię to chyba bedzie troche za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...