Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Xarthisius napisał:

Rodzina pewnie siedzi przed jakims flight trackerem i wszystko ma pod kontrola ;-) Ja sie juz dokolebotalem do ORD. W najgorszym wypadku "na stopa" wroce te ostatnie 135mil 

Dobrych dwadzieścia lat temu na trasie z Opola do Nysy, w szczerym polu stal przystanek PKSu, gdzieś tam w oddali majaczyly dachy malej wioseczki.

Na tym właśnie przystanku był napsikany sprayem napis: "czekam na autobus, zawiadomcie rodzine". Czasy były zupełnie inne niż wtedy, na komórkę mało kogo wtedy było stać i taki komunikat był jak najbardziej do rzeczy. Do dziś to pamiętam pomimo upływu wielu lat.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Dobrych dwadzieścia lat temu na trasie z Opola do Nysy, w szczerym polu stal przystanek PKSu, gdzieś tam w oddali majaczyly dachy malej wioseczki.

Na tym właśnie przystanku był napsikany sprayem napis: "czekam na autobus, zawiadomcie rodzine". Czasy były zupełnie inne niż wtedy, na komórkę mało kogo wtedy było stać i taki komunikat był jak najbardziej do rzeczy. Do dziś to pamiętam pomimo upływu wielu lat.:D

hahaha myślę a nawet jestem pewien, że w niektórych miejscach PKSy nadal tak "kursują" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, ilon said:

Andy, ja w biurze pracuje, nie w klubie nocnym :D 

@Xarthisius i jak podroz? 

Dotarlem. Finalnie spozniony tylko 2 minuty. BTW, wczoraj wylatujac z ORD widzialem dwa dreamlinery LOTu. Jeden przy bramce, a drugi stal w "szczerym polu". Nie wygladal jakby mu silniki serwisowali... Potem sprawdzilem: ten ktory normalnie wylatuje o ~17 mial 3.5h opoznienia... Za 3 tygodnie lecimy dokladnie tym rejsem. Juz sie nie moge doczekac tego koczowania na lotnisku...

Update: Opoznienie to mial wczoraj, teraz sprawdzilem: LO2 cancelled, wylecial o 10pm, chyba bez pasazerow, a LO4 opozniony jedynie 2h

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...