Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.07.2018 o 20:33, andyopole napisał:

TGiF. Ja też już w domu! 13 i piątek minał bez jakichś przykrych zdarzeń. Teraz jeszcze mogę co najwyżej spaść z coucha na podłogę. Spoko, jest miękki dywan. :D

U mnie tez. Przejezdzalam tylko przez most, ktory kosztowal $4 a mialam tylko $3. Obylo sie jakos bez blokowania calego mostu z powodu Ilonki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilon napisał:

Obylo sie bez. Pousmiechalam sie troszke, pozgrywalam troche glupka i mnie puscili. 

Odpaliłem niedawno podobny numer. Pojechałem do lekarza, auto postawiłem na piętrowym, szpitalnym parkingu. Dla pacjentów parking za darmo. Poszło sprawnie, za 30 minut już byłem pod wyjazdowym szlabanem, żeby nie płacić za parking trzeba wziąć z doktor Office karteczkę z barcodem i zeskanowac ja przy wyjeździe. Przypomniało mi się o tym w windzie i nie chciało mi się wracać.

Wkładam parkingowy ticket do skanera a tam wyskakuje fee $60. No żesz urwał nać, troche drogo! Stoję i kombinuję,  pełny gaz i chodu? Przecież coopy dogonia i jeszcze zastrzela. Na szczęście podszedł gość z budki i pyta o co kaman, tłumacze a nawet nie mam ze sobą "after visit summary" bo wsio paperless zrobiłem kiedyś. Pan na szczęście wyrozumiały, coś naciskał i szlaban poszedł w górę. Ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...