Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, andyopole napisał:

Nasza firmę dotknal wczoraj efekt wojen celnych Trumpa. Otoz rocznie zuzywamy w produkcji ok 40-50 tysiecy drutow o dlugosci 4 stóp i grubosci 18 Ga. Teraz Europejczycy wyjaśnią ile to bedzie w jednostkach metrycznych.

Wracając do meritum, dostawca jest firma, która ten drut rozwija z rolki, prostuje i tnie na długość 48 inch. Wczoraj boss zamawiał dostawę do produkcji na przyszły sezon. Dotychczas cena wynosiła 9.5 centa a teraz 19.5 centa za sztukę. Ekonomiczną "korzysc" odniosą farmerzy, żelazny elektorat Trumpa.

No bo to tak wspaniale wszelakie taryfy i cla dzialaja ;)

9 godzin temu, Roelka napisał:

Ktoś dzisiaj świętuje? :p 

Grill u tesciow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 4th of July spedzilam na plazy a potem na fajerwerkach. Kurcze, strasznie tesknilo mi sie za taka piekna pogoda. Juz zaczynam kombinowac i wyobrazac sobie przeprowadzke, gdzie moglabym caly rok chillowac na plazy. Milego weekendu kochani! Jakies plany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ilon napisał:

A ja 4th of July spedzilam na plazy a potem na fajerwerkach. Kurcze, strasznie tesknilo mi sie za taka piekna pogoda. Juz zaczynam kombinowac i wyobrazac sobie przeprowadzke, gdzie moglabym caly rok chillowac na plazy. Milego weekendu kochani! Jakies plany? 

Od mieszkancow California czy Florydy wiem że często mają słońca dosyć i chętnie gdzieś by wyjechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andyopole napisał:

Od mieszkancow California czy Florydy wiem że często mają słońca dosyć i chętnie gdzieś by wyjechali.

Nam, Polakom, słońca zawsze za mało - taki mamy klimat :) więc generalnie wybieramy kierunki/destynacje nasłonecznione i temperaturowo - powyżej średniej krajowej :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maciopa napisał:

Nam, Polakom, słońca zawsze za mało - taki mamy klimat :) więc generalnie wybieramy kierunki/destynacje nasłonecznione i temperaturowo - powyżej średniej krajowej :) 

 

"Nam, Polakow"? A przepraszam bardzo, prosze sie nie wypowiadac w imieniu wszystkich. :D Ja najchetniej zamieszkalabym na Alasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciopa napisał:

Nam, Polakom, słońca zawsze za mało - taki mamy klimat :) więc generalnie wybieramy kierunki/destynacje nasłonecznione i temperaturowo - powyżej średniej krajowej :) 

 

 

Mow za siebie ;) 70F to absolutne maksimum, dziekuje bardzo :)

3 godziny temu, Roelka napisał:

"Nam, Polakow"? A przepraszam bardzo, prosze sie nie wypowiadac w imieniu wszystkich. :D Ja najchetniej zamieszkalabym na Alasce.

 

50 minut temu, andyopole napisał:

Zabierz ze sobą @jkb, on też jakiś taki.... eskimos.:D

Madrze gadaja ;) @Roelka zabieraj mnie ze soba :D moze sie na jakis dom letniskowy na Alasce zrzucimy ;) 

Swoja droga Alaska jest cudowna - piekne krajobrazy, cudowny klimat (temperatury rzadko przekraczaja 70F). Gdyby byla tam dla mnie robota to bym sie dwa razy nie zastanawial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi slonce do szczescia bardzo potrzebne :P ale stara sie robię i temperatury wysokie juz niekoniecznie. Za dzieciaka to pewnie bym mogła na pustyni mieszkać, ogrzewanie w pokoju miałam zawsze podkręcone na maxa i było jak w saunie :lol:. Teraz to jak temperatury zbliżają sie do 90 stopni to ja juz zaczynam marzyć o zimie. No ale z drugiej strony, nastepnego dnia idę do pracy a nasze AC szaleje i jest w stanie nas zamrozić i aż miło wyjsć na zewnątrz i sie ogrzać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno to temperatura, drugie to wilgotność... O ile w TX temperatury 35C były znośne, ot trzeba było pamietać o kapeluszu i wodzie, ale dawało radę bo sucho było. A ostatnia pogoda w IL to jakaś masakra... 35C przy wilgotności prawie 90%... człowiek otwiera drzwi do domu i odbija się od ściany powietrza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...